0

Iš širdies ir tikru reikalu... Juozo Tumo-Vaižganto šeimyninė korespondencija

  • Nemokamas knygos pristatymas
5.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 24,39 €
Kaina knygyne: 26,99 €*
Sutaupote: 2.60 € (10%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-03-08

Informacija

Iš širdies ir tikru reikalu... Juozo Tumo-Vaižganto šeimyninė korespondencija


2020-09-30 24.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Iš širdies ir tikru reikalu... Juozo Tumo-Vaižganto šeimyninė korespondencija" aprašymas

"Iš širdies ir tikru reikalu... Juozo Tumo-Vaižganto šeimyninė korespondencija" - tai įspūdingas laiškų romanas, atveriantis mums plačią pirmosios Lietuvos Respublikos ir tuometinės Europos gyvenimo panoramą. Kanauninko, rašytojo Juozo Tumo-Vaižganto, jo mylimų dukterėčių Bronės ir Barboros, jų vyrų - diplomato Petro Klimo ir karininko, mokslininko Prano Lesauskio - bei jų vaikų susirašinėjime iškyla sodri ano laiko tikrovė: nuo kasdienių kūniškų rūpesčių, buities, kulinarijos, aprangos, statybų, vaikų auklėjimo iki subtiliausių politikos, meno, mokslo, filosofijos, religijos klausimų aptarimo. Laiškuose, rašytuose iš Kauno, Romos, Paryžiaus ir kitų Europos miestų, pasakojama apie Oskarą Milašių, Antaną Smetoną, Augustiną Voldemarą, Vincą Mykolaitį-Putiną bei kitus pokalbininkams gerai pažįstamus asmenis. Šių laiškų autoriai atkurtoje valstybėje jautėsi „kaip savoje karalystėje" ir rūpinosi jos likimu.

Kiekvieną atidesnį Juozo Tumo šeimyninės korespondencijos skaitytoją lydės šviesi su meile kurto ir istorijos sugriauto pasaulio nostalgija.

Darius Kuolys

2020-03-08

Parašykite atsiliepimą apie "Iš širdies ir tikru reikalu... Juozo Tumo-Vaižganto šeimyninė korespondencija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos biografijos ir atsiminimai

Aistė Kučinskienė, Jurgita Žana Raškevičiūtė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Iš širdies ir tikru reikalu... Juozo Tumo-Vaižganto šeimyninė korespondencija, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Iš širdies ir tikru reikalu... Juozo Tumo-Vaižganto šeimyninė korespondencija aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Iš širdies ir tikru reikalu... Juozo Tumo-Vaižganto šeimyninė korespondencija už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Iš širdies ir tikru reikalu... Juozo Tumo-Vaižganto šeimyninė korespondencija? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aistė Kučinskienė, Jurgita Žana Raškevičiūtė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Iš širdies ir tikru reikalu... Juozo Tumo-Vaižganto šeimyninė korespondencija" perkama kartu