0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Iš Škotijos į Lietuvą – ant motocikletkos

Kaina internetu: 8,99 €
Kaina knygyne: 10,79 €*
Sutaupote: 1.80 € (17%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Iš Škotijos į Lietuvą – ant motocikletkos


2021-07-31 8.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Iš Škotijos į Lietuvą – ant motocikletkos" aprašymas

Jaunas kunigas Juozas Norbutas 1913 m. iš Glazgo į Lietuvą išriedėjo „motocikletka“, t. y. motociklu – tuomet egzotiška transporto priemone.

Keliaudamas per Škotiją ir Angliją, jis stabtelėjo Londone, važiavo per Olandiją ir Vokietiją, sustojo Berlyne ir Karaliaučiuje, kol pasiekė lietuviškąsias Rytų Prūsijos žemes, o vėliau – Rusijos imperijos pakraščio Kauno guberniją.

Praėjus porai metų, jau siaučiant Pirmajam pasauliniam karui, matyt, suprasdamas, kad senoji imperinė Europa pasikeis negrįžtamai, J. Norbutas parašė šios kelionės įspūdžius.

Kruopščiai tarsi mozaika sudėlioti J. Norbuto atsiminimai „Iš Škotijos į Lietuvą – ant motocikletkos“ – neabejotinai vieni išsamiausių lietuvių literatūroje liudijimų apie XX a. pradžios Europą.


  • Autorius: Juozas Norbutas
  • Leidėjas: Bonus animus
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955754510

Parašykite atsiliepimą apie "Iš Škotijos į Lietuvą – ant motocikletkos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie keliones

Juozas Norbutas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Iš Škotijos į Lietuvą – ant motocikletkos, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Iš Škotijos į Lietuvą – ant motocikletkos aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Iš Škotijos į Lietuvą – ant motocikletkos už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Iš Škotijos į Lietuvą – ant motocikletkos? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Juozas Norbutas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Iš Škotijos į Lietuvą – ant motocikletkos" perkama kartu