0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Iš tamsos į šviesą. Sielos progiedruliai

  • Nauja knyga
Kaina internetu: 12,49 €
Kaina knygyne: 14,99 €*
Sutaupote: 2.50 € (17%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Iš tamsos į šviesą. Sielos progiedruliai


2021-05-31 12.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Iš tamsos į šviesą. Sielos progiedruliai" aprašymas

Du genijai – viena knyga. Pirmą kartą lietuviškai per beveik 100 metų – Levo Tolstojaus ir Rabindranato Tagorės išmintingos ir dvasingos istorijos, kurios padės sugrąžinti vidinę harmoniją, knygoje „Iš tamsos į šviesą. Sielos progiedruliai“.

„Be tiesumo negali būti ir gėrio.“
Levas Tolstojus

Du literatūros genijai – Levas Tolstojus ir Rabindranatas Tagorė – vieni iš vos kelių pasaulyje, kurių talentas apėmė visus literatūros žanrus – nuo eilių ir trumpų apsakymų iki epinių romanų.

Jų kūriniai skaitomi daugiau kaip šimtmetį, bet idėjos nepraranda aktualumo: kiekvienas žmogus yra pajėgus tapti laimingas, o per kiekvieną iš jų gali tapti laiminga visa žmonija. Tiesiog reikia noro ir laiko pagalvoti apie sielą ir gyventi nesivadovaujant melu.

Visos istorijos, parašytos XIX amžiaus pabaigoje – XX amžiaus pradžioje kelia tuos pačius amžinus klausimus, į kuriuos žmonija iki šiol stengiasi atsakyti: santykio tarp gyvybės ir mirties, meilės ir pareigos bei šeimos, savanaudiškumo ir pasiaukojimo, religijos ir tikėjimo.

Šioje knygoje rasite apsakymų, pasakojimų ir pasakėčių – kūrinių sielai – savitų esė ir tikrų išminties perlų, sužadinančių kilniausius jausmus ir sugrąžinančių vidinę harmoniją.

„Mes klaidingai perskaitome pasaulį ir sakome, kad jis mus nuvilia.“
Rabindranatas Tagorė


  • Nobelio literatūros premijos laureato knyga


Parašykite atsiliepimą apie "Iš tamsos į šviesą. Sielos progiedruliai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Iš tamsos į šviesą. Sielos progiedruliai, kurią skaitytojams dovanoja Lev Tolstoj, Rabindranatas Tagorė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Lev Tolstoj, Rabindranatas Tagorė su knyga Iš tamsos į šviesą. Sielos progiedruliai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Iš tamsos į šviesą. Sielos progiedruliai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lev Tolstoj, Rabindranatas Tagorė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Iš tamsos į šviesą. Sielos progiedruliai palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Iš tamsos į šviesą. Sielos progiedruliai" perkama kartu