BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Iš trečiojo pasaulio į pirmąjį. Singapūro istorija 1965–2000 m.

Kaina: 27,49 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-09-30 27.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Iš trečiojo pasaulio į pirmąjį. Singapūro istorija 1965–2000 m." aprašymas

Ši knyga „Iš trečiojo pasaulio į pirmąjį. Singapūro istorija 1965–2000 m.“ – Singapūro tėvu vadinamo ilgamečio šios valstybės premjero Lee Kuan Yew (1923–2015) prisiminimai, kuriuose pasakojama visą pasaulį nustebinusi nykštukinės šalies sėkmės istorija.

Kai 1965 m. buvusi britų valda Singapūras paskelbė nepriklausomybę, niekas netikėjo, kad varganam Pietryčių Azijos užkampiui, neturinčiam nei gamtinių išteklių, nei valstybingumo tradicijų, per gana trumpą laiką pavyks ekonominiu požiūriu pralenkti daugelį išsivysčiusių pasaulio šalių ir pagal daugelį rodiklių atsidurti pirmaujančiųjų dešimtuke.

Racionaliais vyriausybės sprendimais ir gyventojų užsispyrimu grįstas veržlus Singapūro šuolis iš „trečiojo“ į „pirmojo pasaulio“ valstybių gretas nebūtų įmanomas be šios knygos autoriaus Lee Kuan Yew pastangų. Jis nenustojo teigęs, kad valstybė privalo ne tik išlikti, bet ir turėtų pranokti kaimynus. Gamtinių išteklių nebuvimą siūlyta kompensuoti išsilavinimu ir intelektu, o atsilikimą įveikti puikiai organizuotu kruopščiu darbu.

Singapūrui pavyko, nors stebint iš šalies tai atrodė pats tikriausias stebuklas!

Iš anglų kalbos vertė Aušra Stanaitytė-Karsokienė


  • Autorius: Lee Kuan Yew
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 768
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955267867

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Iš trečiojo pasaulio į pirmąjį. Singapūro istorija 1965–2000 m."

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Memuarai apie visuomenę, politiką

Lee Kuan Yew pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Iš trečiojo pasaulio į pirmąjį. Singapūro istorija 1965–2000 m.", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Iš trečiojo pasaulio į pirmąjį. Singapūro istorija 1965–2000 m." aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Iš trečiojo pasaulio į pirmąjį. Singapūro istorija 1965–2000 m." už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Iš trečiojo pasaulio į pirmąjį. Singapūro istorija 1965–2000 m."? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Lee Kuan Yew tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Iš trečiojo pasaulio į pirmąjį. Singapūro istorija 1965–2000 m." perkama kartu