0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Iš visur po truputį. Atsiskyrėlio gavenda, II tomas. Broliai bajorai

Kaina internetu: 14,99 €
Kaina knygyne: 35,99 €*
Sutaupote: 21.00 € (59%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 14.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Iš visur po truputį. Atsiskyrėlio gavenda, II tomas. Broliai bajorai" aprašymas

Kūrinio „Iš visur po truputį. Atsiskyrėlio gavenda“ II tomas - „Broliai bajorai“.

Antroje knygos dalyje„Broliai bajorai“ rašytojas piešia Panemunių miestelių ir dvarelių regiono socialinį portretą, daugiausiai dėmesio skirdamas bajorijai. Aprašoma provincijos bajorų kasdiena - ūkinės problemos, bylinėjimasis, laisvalaikis, religinė praktika, apranga, valgis ir kt. Moravskis ne tik kuria spalvingą „brolių bajorų“ gyvenimo vaizdą, bet ir gilinasi į šio socialinio sluoksnio problemas ir perspektyvas.

Kūrinyje apstu ryškių ir sodrių bežemės bajorijos, tapusios vadinamųjų inteligentiškų profesijų (pedagogų, teisininkų, dvasininkų) atstovais, portretų. Todėl tai knyga ne tik apie politinį ir socialinį, bet ir apie civilizacinį ir kultūrinį Lietuvos virsmą.


Kaip ir pirmojoje knygos dalyje daug dėmesio skiriama ikonografijai - tekstas iliustruotas tiek epochiniais XIX amžiaus Lietuvos meistrų darbais, tiek šiuolaikinėmis nuotraukomis. Knygoje yra įvedamoji dalis, šaltinio skelbimo principų ir ikonografinės medžiagos aptartys, iliustracijų, šaltinių, literatūros sąrašai, asmenvardžių ir vietovardžių rodyklės, išsamios santraukos anglų ir lenkų kalbomis, sudarytas XIX amžiaus pirmosios pusės Panemunių ir Paverkinių gyventojų būties ir buities žodynėlis.


Knyga "Iš visur po truputį. Atsiskyrėlio gavenda, II tomas. Broliai bajorai" skiriama visiems, kurie domisi mūsų krašto istorija.


Pirmoji knyga - "Iš visur po truputį. Atsiskyrėlio gavenda, I tomas. Nuo Merkinės iki Kauno"


Parašykite atsiliepimą apie "Iš visur po truputį. Atsiskyrėlio gavenda, II tomas. Broliai bajorai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Iš visur po truputį. Atsiskyrėlio gavenda, II tomas. Broliai bajorai", kurią skaitytojams dovanoja Stanislovas Moravskis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Stanislovas Moravskis su knyga "Iš visur po truputį. Atsiskyrėlio gavenda, II tomas. Broliai bajorai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Iš visur po truputį. Atsiskyrėlio gavenda, II tomas. Broliai bajorai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Stanislovas Moravskis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Iš visur po truputį. Atsiskyrėlio gavenda, II tomas. Broliai bajorai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Iš visur po truputį. Atsiskyrėlio gavenda, II tomas. Broliai bajorai" perkama kartu