Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Išardymas. Nuo komunistų iki progresyvistų - kairiųjų karas prieš santuoką ir šeimą

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 6.29 SoldOut

Knygos „Išardymas. Nuo komunistų iki progresyvistų - kairiųjų karas prieš santuoką ir šeimą“ aprašymas

Lietuvoje ne pirmus metus diskutuojama dėl šeimos sampratos. Ar dar tikime, kad vyro ir moters santuoka paremtas geriausias ir vienintelis siektinas šeimos modelis, kurį turėtų remti ir skatinti valstybė? O gal visi šeimos modeliai yra vienodai geri? Tokią diskusiją sukėlė marksistų seksualinė revoliucija, šiandien klaidingai siejama su Vakarais, laisve ir liberalumu. Markso šūkis „sunaikinti šeimą" buvo pamirštas sąmoningai nutylint istoriją. JAV analitiko dr. Paulo Kengoro knyga „Išardymas. Nuo komunistų iki progresyvistų - kairiųjų karas prieš santuoką ir šeimą" yra šios nutylėtos istorijos pasakojimas.


Lietuvoje, kuri buvo okupuota SSRS tik 1940 metais, niekas nepatyrė ir negali atsiminti SSRS 1918—1929 m. vykusios seksualinės revoliucijos. Jos metu panaikinta monogaminė šeima, vyrai turėjo dalytis žmonomis, sukurtos valstybinio vaikų auginimo komunos, pirmąkart istorijoje legalizuoti abortai, vyko LGBT paradai, komjaunuolės turėjo pareigą atsiduoti komjaunuoliams, nevaržomai plito venerinės ligos, o šimtai tūkstančių vaikų nežinojo, kas jų tėvai. Dešimtmetis tokios laisvės privertė Staliną rinktis SSRS, kurioje „nėra sekso". Lenino seksualinė revoliucija kilo iš Markso karo su prigimtine („buržuazine") šeima ir padėjo pamatus būsimam kultūrinio marksizmo gimimui bei leftistinei šeimos naikinimo politikai.


Knyga "Išardymas. Nuo komunistų iki progresyvistų - kairiųjų karas prieš santuoką ir šeimą" rekomenduojama kiekvienam, norinčiam suvokti tiesioginį ryšį tarp marksizmo, komunizmo ir šių dieno karo prieš vyro ir moters santuoka pagrįstą šeimos modelį.


Knygos lietuviškojo leidimo įvadą parašė filosofas prof. Vytautas Radžvilas."Lietuvos skaitytojui P. Kengoro knyga - tikras iššūkis. Ji pasakoja visai kitokią marksizmo istoriją nei mes patys atsimename iš sovietinio tautų kalėjimo. Radę drąsos atsiversti šią knygą nauju žvilgsniu pamatys ir šiandienos ideologinius iššūkius."


Faustas Latėnas, kompozitorius


"Lietuvai tekęs sovietinės okupacijos jungas atėmė ne tik mūsų laisvę ir nepriklausomybę. Komunizmo ideologija reikalavo atsisakyti mūsų meilės Dievui ir Tėvynei. Ji žadėjo sukurti naują sovietinį žmogų, naują moralę ir tariamą rojų žemėje. Neatsitiktinai Bažnyčia visada kovojo su komunizmo ideologija, o Lietuvoje buvo aktyvi antisovietinio pogrindžio dalis. Šiandien įvairios marksistinės idėjos netikėtai sugrįžta į mūsų gyvenimą ir mes nesugebame jų atpažinti. Ryškiausia tokia idėja - Karlo Markso kvietimas sunaikinti šeimą, įgavusi visai naujas, šiuolaikiškas formas. Paulo Kengoro knygos pasakojimas apie marksistinį požiūrį į santuoką ir šeimą daug ką šokiruos ir privers naujomis akimis pamatyti tiek SSRS istoriją, tiek ir šiandieninės Lietuvos iššūkius."

J. E. Sigitas Tamkevičius, arkivyskupas emeritas, rezistentas


"Iš esmės tai ne tik filosofijos istorijos veikalas. Tai neatskiriama teisės filosofijos dalis, tai moralės ir teisės, kaip vienybės ir griežto atskirumo amžinosios problemos gvildenimas šių dienų pasaulyje. Tai pagrindimas būtinybės nesutapatinti lygybės teisėje ir vienodumo gyvenime, kas ypač svarbu ruošiant, įgyvendinant ar aiškinant įstatymus. Ir rašant mūsų Konstituciją buvo suprasta, kad šeima, susikūrusi tik emociniu pagrindu nėra tas darinys, kuris galėtų būti sveikos visuomenės, valstybės, žmonijos egzistavimo pamatas."


Liudvikas Narcizas Rasimas, signataras, Konstitucijos bendraautorius


"Vakarų civilizacijoje vyksta metafizinė kova, kurios epicentre - šeima, vyro ir moters sandora. Tik išvydus visuminį vaizdą įmanoma sąmoningai rinktis savo poziciją ideologinių batalijų akivaizdoje. Ši knyga yra prieš šeimą sukilusių jėgų preziciška anatomija, kurią ištyręs skaitytojas galės suvokti dabartinių kovų ištakas ir pasitikti kylančius iššūkius savo protui bei sąžinei."


Tomas Viluckas, rašytojas, publicistas


Vertė Vilius Bernotas

Turinys

TURINYS


Pratarmė / 4

Vytautas Radžvilas. Kūjo ir pjautuvo šešėlis virš šeimos / 7

1. Fundamentali transformacija / 50

2. Ankstyvieji komunistų ir socialistų judėjimai prieš santuoką ir šeimą / 62

3. Markso pasekėjai / 79

4. Teoretikai ir praktikai / 85

5. „Komunistinė santuoka" / 93

6. Margaretos Sanger rusiškasis meilės nuotykis / 99

7. Margareta Mead ir kolegos / 110

8. Kovojant su komunizmo „šėtoniška rykšte" / 116

9. Sheeno balsas / 126

10. Kultūrinis marksizmas ir Frankfurto mokykla / 136

11. Wilhelmo Reicho pasaulis / 149

12. Herberto Marcuse's naujoji kairė / 158

13. Šešiasdešimtieji ir naujosios kairės marksistinės feministės / 170

14. Monogamijos triuškinimas: Weathermen seksualiniai revoliucionieriai... 182

15. „Raudonoji šeima" / 194

16. Gėjų santuokų prezidentas ir jo auklėtojas / 205

17. Komunistai ir homoseksualumas / 216

18. Gėjų santuokos dovana / 221

19. Laivas išplaukia! Komunistai tampa gėjų santuokų šalininkais / 227

20. Su padėka ponui ir poniai „Mainstreetams" / 237

Asmenvardžių rodyklė / 246


Parašykite atsiliepimą apie „Išardymas. Nuo komunistų iki progresyvistų - kairiųjų karas prieš santuoką ir šeimą“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie visuomenę

Paul Kengor pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Išardymas. Nuo komunistų iki progresyvistų - kairiųjų karas prieš santuoką ir šeimą“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Išardymas. Nuo komunistų iki progresyvistų - kairiųjų karas prieš santuoką ir šeimą“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Išardymas. Nuo komunistų iki progresyvistų - kairiųjų karas prieš santuoką ir šeimą“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Išardymas. Nuo komunistų iki progresyvistų - kairiųjų karas prieš santuoką ir šeimą“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Paul Kengor tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Išardymas. Nuo komunistų iki progresyvistų - kairiųjų karas prieš santuoką ir šeimą“ perkama kartu