0

Pirkėjų atsiliepimai

Išdrįsk: pažadinti savo vidinę jėgą

Kaina: 10,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-07-31 10.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Išdrįsk: pažadinti savo vidinę jėgą" aprašymas

Harvardo Verslo mokyklos profesorė ir psichologė Amy Cuddy knygoje „Išdrįsk: pažadinti savo vidinę jėgą“ pasakoja apie žmogaus gebėjimą atsiskleisti pačiais sudėtingiausiai gyvenimo momentais. Kaip nusivylimą paversti pasitenkinimu?

Ar jums yra buvę, kad iš karto po svarbaus ir stresą keliančio įvykio norėjote viską pakartoti iš naujo, nes žinojote, kad dabar tikrai pasirodytumėte geriau? Galbūt taip jautėtės po interviu dėl darbo ar po sudėtingo pokalbio? Situacijos, kuriose turime būti nuoširdūs ir įtaigūs, dažnai paverčia mus neužtikrintais ir bejėgiais. Gerokai per dažnai didžiausias gyvenimo kliūtis pasitinkame su baime, įveikiame su nerimu ir liekame nusivylę.

Išlaisvinę savo vidinę jėgą galime pasiekti būseną, kuri leis nustoti nerimauti dėl to, kokį įspūdį paliekame kitiems. Užuot nerimavę dėl kitų, galėsime susikoncentruoti į tai, kokį įspūdį paliekame patys sau. Harvardo profesorė Amy Cuddy knygoje „Išdrįsk: pažadinti savo vidinę jėgą“ pasakoja, kad mes neprivalome pradėti didžiulių dvasinių kelionių ar imtis vidinių transformacijų. Tereikia kasdieniame gyvenime kartas nuo karto save stumtelti ir būtinai atkreipti dėmesį į savo kūno kalbą, elgesį ir mąstyseną.

Amy Cuddy įkvėpė dešimtis milijonų žmonių, kurie peržiūrėjo jos kalbą TED platformoje. Dabar ji pristato knygą „Išdrįsk: pažadinti savo vidinę jėgą“, kurioje kalba apie moksliškai pagrįstus kūno ir proto valdymo metodus. Ji moko, kaip pasinaudojant visiškai paprastomis technikomis, ypatingai svarbiais mums gyvenimo momentais išsilaisvinti iš baimių ir ne tik pasirodyti geriausiai kaip galime, bet ir įkvėpti kitus.

Knygoje „Išdrįsk pažadinti savo vidinę jėgą“ gausu istorijų apie žmones, išmokusius padaryti įspūdį pačiomis įtempčiausiomis gyvenimo akimirkomis. Kiekvienas skaitytojas galės mokytis įveikti didžiausius iššūkius su pasitikėjimu, be išgąsčio ir nusivylimo, t. y. su aukštai iškelta galva.

„Išdrįsk: pažadinti savo vidinę jėgą“ ir konkreti, ir įkvepianti, ir paprasta, bet ambicinga, o svarbiausia – galinga knyga.“
New York Times Book Review

„Nustokite abejoti – pasitikėkite savimi! Privalote tai perskaityti.“
Susan Cain, knygos „TYLA“ autorė

Amy Cuddy – Harvardo Verslo mokyklos profesorė, socialinė psichologė, studijuojanti, kokią įtaką žmonėms daro neverbalinis elgesys ir pirmojo įspūdžio nulemti sprendimai. Jos tyrimai spausdinami akademiniuose ir populiariuose leidiniuose, ji laikoma viena įtakingiausių savo srities specialisčių pasaulyje. A. Cuddy 2012 metais pasakyta kalba yra antra pagal peržiūrų skaičių TED platformoje.

Iš anglų kalbos vertė Judita Čirvinskienė

TURINYS

Įvadas / 9

1. Kas yra buvimas čia ir dabar? / 17
2. Savos istorijos pripažinimas ir tikėjimas ja / 41
3. Liaukitės pamokslavę, pradėkite klausytis. Kaip buvimas čia ir dabar leidžia susitelkti į dabartį / 59
4. Nenusipelniau čia būti / 77
5. Kaip bejėgiškumas supančioja savastį (ir kaip galia ją išlaisvina) / 95
6. Sudribusi laikysena, stogeliu sudėtos rankos ir kūno kalba / 121
7. Banglenčių sportas, šypsena ir mūsų laimės daina / 143
8. Kūnas formuoja protą (Tad, jūrų žvaigžde, pasitempk!) / 161
9. Laikysena, tinkama norint būti čia ir dabar / 201
10. Savęs paraginimas: kaip mažyčiai žingsneliai veda link didelių pokyčių / 207
11. Vaidink tol, kol tai taps tikra / 225

Pastabos / 24


  • Autorius: Amy Cuddy
  • Leidėjas: Tobulėjimo projektai
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098210170

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Išdrįsk: pažadinti savo vidinę jėgą"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Populiariosios psichologijos knygos

Amy Cuddy pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Išdrįsk: pažadinti savo vidinę jėgą", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Išdrįsk: pažadinti savo vidinę jėgą" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Išdrįsk: pažadinti savo vidinę jėgą" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Išdrįsk: pažadinti savo vidinę jėgą"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Amy Cuddy tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Išdrįsk: pažadinti savo vidinę jėgą" perkama kartu