0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Išdykėlė

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 1.49 SoldOut

Knygos "Išdykėlė" aprašymas

Klero grafystė Airijoje, 1816 m. Evelina o'Fralon nustemba netikėtai prie durų išvydusi lordą Tomą Linberį. Jis teigia ką tik atvykęs iš Anglijos ir turintis svarbių žinių. Pasakoja, jog Evelinos jaunėlis broliukas Patrikas – pasileidusio anglo, suvedžiojusio motiną ir iššvaisčiusio jos turtą, sūnus – didelio dvaro paveldėtojas. Tačiau Patrikas taps būsimu Montfre vikontu tik tada, jei kažkas jį lydės į Angliją...

Evelina nepritampa Londono aukštuomenėje. Niekas neketina vesti dvidešimt ketverių metų airės, kad ir kokia graži ji būtų. Tačiau lordas Tomas nepaklūsta tradicijoms ir susižavi žavia mergina. Jų sielos dega aistra ir širdyje įsiplieskia meilė, nepripažįstanti valstybių ribų...

Vertė Edita Rimavičiūtė, Mindaugas Bielskis


  • Autorius: Shirley Kennedy
  • Leidėjas: Dajalita
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • Formatas: 11x17, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955691952

Parašykite atsiliepimą apie "Išdykėlė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikinių autorių meilės romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Išdykėlė", kurią skaitytojams dovanoja Shirley Kennedy. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Shirley Kennedy su knyga "Išdykėlė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Išdykėlė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Shirley Kennedy. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Išdykėlė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Išdykėlė" perkama kartu