0

Išdykėlių užduotėlės 1 (4-5 metų vaikams)

Informacija

Išdykėlių užduotėlės 1 (4-5 metų vaikams)

  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 20x27, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • ISBN ar kodas: 9789955228080

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Išdykėlių užduotėlės 1 (4-5 metų vaikams)" aprašymas

Lavinamoji užduočių knygelė, padėsianti visapusiškai ugdyti vaikus. Knygelę sudaro ugdomosios užduotys: nesudėtingos dėlionės, smagūs labirintai, įdomūs galvosūkiai ir daug kitų linksmų užduočių su lipdukais.

Parašykite atsiliepimą apie "Išdykėlių užduotėlės 1 (4-5 metų vaikams)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užduočių knygelės

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Išdykėlių užduotėlės 1 (4-5 metų vaikams), kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Išdykėlių užduotėlės 1 (4-5 metų vaikams) aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Išdykėlių užduotėlės 1 (4-5 metų vaikams). Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Išdykėlių užduotėlės 1 (4-5 metų vaikams) dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Išdykėlių užduotėlės 1 (4-5 metų vaikams)" perkama kartu