0
Išeinu iš krašto
11.51 OutOfStock

Išeinu iš krašto

Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
Informacija

Išeinu iš krašto

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 15x23, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 872
  • ISBN ar kodas: 9789986169826

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
Nauja Nacionalinės premijos laureato Juozo Erlicko knyga „Išeinu iš krašto“ užbaigia trijų knygų ciklą. Dviejų ankstesnių („Mano meilė stikliniais kaliošais“ ir „Ateinu su šaukštu“) temos – meilė ir Tėvynė, istorija. Šį kartą autorių domina būties problemos ir žmonių santykiai, tarpusavio supratimas.
Knygos herojus, savotiškas lyrinis „aš“, sunkiai pritampa modernia save laikančioje visuomenėje, nelabai orientuojasi šiuolaikinių technologijų ir šiuolaikinių veikėjų pasaulyje. Susidūrimai su kitokiais žmonėmis ir vis naujais reiškiniais kuria keistas situacijas, kurios gali atrodyti komiškos, nors iš tiesų yra tragiškos („Tu rimtai atsakai į rimtus klausimus, o kitiems – tik juokas...“ – J. Erlickas).
Knygoje „Išeinu iš krašto“ surinkti poetiniai ir nepoetiniai tekstai, ironiški ir lyriški, kartais skaudžiai dramatiški. Čia nestokojama ir kandžios išminties, ir jautraus žmogiško gerumo.

Knyga „Išeinu iš krašto“ apie būties problemas ir žmonių santykius, joje atsakoma į esminius klausimus – kas esame? kur einame? būti ar nebūti?

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu