0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Išeinu iš krašto

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Išeinu iš krašto


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 11.51 SoldOut
Knygos "Išeinu iš krašto" aprašymas
Nauja Nacionalinės premijos laureato Juozo Erlicko knyga „Išeinu iš krašto“ užbaigia trijų knygų ciklą. Dviejų ankstesnių („Mano meilė stikliniais kaliošais“ ir „Ateinu su šaukštu“) temos – meilė ir Tėvynė, istorija. Šį kartą autorių domina būties problemos ir žmonių santykiai, tarpusavio supratimas.
Knygos herojus, savotiškas lyrinis „aš“, sunkiai pritampa modernia save laikančioje visuomenėje, nelabai orientuojasi šiuolaikinių technologijų ir šiuolaikinių veikėjų pasaulyje. Susidūrimai su kitokiais žmonėmis ir vis naujais reiškiniais kuria keistas situacijas, kurios gali atrodyti komiškos, nors iš tiesų yra tragiškos („Tu rimtai atsakai į rimtus klausimus, o kitiems – tik juokas...“ – J. Erlickas).
Knygoje „Išeinu iš krašto“ surinkti poetiniai ir nepoetiniai tekstai, ironiški ir lyriški, kartais skaudžiai dramatiški. Čia nestokojama ir kandžios išminties, ir jautraus žmogiško gerumo.

Knyga „Išeinu iš krašto“ apie būties problemas ir žmonių santykius, joje atsakoma į esminius klausimus – kas esame? kur einame? būti ar nebūti?

  • Autorius: Juozas Erlickas
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 872
  • Formatas: 15x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986169826

Parašykite atsiliepimą apie "Išeinu iš krašto"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Išeinu iš krašto, kurią skaitytojams dovanoja Juozas Erlickas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Juozas Erlickas su knyga Išeinu iš krašto jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Išeinu iš krašto patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Juozas Erlickas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Išeinu iš krašto palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Išeinu iš krašto" perkama kartu