0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Išėjęs į žygį

1.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS
2020-12-18 Mindaugas

labas,
domina knyga,kokia kaina

Išėjęs į žygį


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Išėjęs į žygį" aprašymas

Monografija "Išėjęs į žygį" skirta sovietų lagerių kaliniui, Kovo 11-osios akto signatarui, 49 ekspedicijas surengusiam keliautojui, 16 knygų autoriui Gediminui Ilgūnui (1936–2010) atminti.


Gyvai parašytoje, gausiai nuotraukomis bei dokumentų faksimilėmis iliustruotoje knygoje atsiveria nepaprastai turiningas ir platus jos herojaus pasaulis. Skaitytojas taip pat patirs, kokia graži dvasia lydėjo visus šio žmogaus žingsnius ir darbus.
2020-12-18

labas,
domina knyga,kokia kaina

Parašykite atsiliepimą apie "Išėjęs į žygį"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Išėjęs į žygį, kurią skaitytojams dovanoja Edmundas Ganusauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Edmundas Ganusauskas su knyga Išėjęs į žygį jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Išėjęs į žygį patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Edmundas Ganusauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Išėjęs į žygį palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Išėjęs į žygį" perkama kartu