0

Išėjęs į žygį

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Išėjęs į žygį

  • Leidėjas: Edmundas Ganusauskas
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 528
  • ISBN ar kodas: 9789955866039

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Išėjęs į žygį" aprašymas

Monografija "Išėjęs į žygį" skirta sovietų lagerių kaliniui, Kovo 11-osios akto signatarui, 49 ekspedicijas surengusiam keliautojui, 16 knygų autoriui Gediminui Ilgūnui (1936–2010) atminti.


Gyvai parašytoje, gausiai nuotraukomis bei dokumentų faksimilėmis iliustruotoje knygoje atsiveria nepaprastai turiningas ir platus jos herojaus pasaulis. Skaitytojas taip pat patirs, kokia graži dvasia lydėjo visus šio žmogaus žingsnius ir darbus.


Parašykite atsiliepimą apie "Išėjęs į žygį"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Išėjęs į žygį, kurią skaitytojams dovanoja Edmundas Ganusauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Edmundas Ganusauskas su knyga Išėjęs į žygį jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Išėjęs į žygį patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Edmundas Ganusauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Išėjęs į žygį palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Išėjęs į žygį" perkama kartu