⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Išėjęs į žygį

1.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2020-12-18 Mindaugas

labas,
domina knyga,kokia kaina


Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 8.4 SoldOut

Knygos "Išėjęs į žygį" aprašymas

Monografija "Išėjęs į žygį" skirta sovietų lagerių kaliniui, Kovo 11-osios akto signatarui, 49 ekspedicijas surengusiam keliautojui, 16 knygų autoriui Gediminui Ilgūnui (1936–2010) atminti.


Gyvai parašytoje, gausiai nuotraukomis bei dokumentų faksimilėmis iliustruotoje knygoje atsiveria nepaprastai turiningas ir platus jos herojaus pasaulis. Skaitytojas taip pat patirs, kokia graži dvasia lydėjo visus šio žmogaus žingsnius ir darbus.
Kiti taip pat domėjosi


2020-12-18

labas,
domina knyga,kokia kaina

Parašykite atsiliepimą apie "Išėjęs į žygį"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Išėjęs į žygį", Edmundas Ganusauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Edmundas Ganusauskas su knyga "Išėjęs į žygį" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Išėjęs į žygį" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Edmundas Ganusauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Išėjęs į žygį" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Išėjęs į žygį" perkama kartu