0

Išgelbėta katytė

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Išgelbėta katytė

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 13x20, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • ISBN ar kodas: 9786090134030

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Išgelbėta katytė" aprašymas

Šilta ir jauki istorija apie rūpestį, meilę gyvūnams ir vaikišką ryžtą ieškoti teisybės bei kaip nors atsverti ir išpirkti kitų nejautrumą. „Išgelbėta katytė“ – tai istorija apie sergančią rastinukę katytę, kurios gyvybę išgelbsti dvi mergaitės, pasišovusios išsiaiškinti ir kitų kačiukų likimą.

Eda ir jos draugė Teila pakeliui iš mokyklos namo aptinka mažą rusvą katytę, įsipainiojusią į spygliuotą vielą. Katytė atrodo silpna, o jos kojoje žioji skausminga žaizda nuo įpjovimo. Eda su Teila skubėdamos lekia pas Edos mamą, kuri yra veterinarė.

Tačiau Edos mama nėra tikra, kad katytė gali išgyventi – jos žaizda pavojinga, o be to, ji labai mažytė, per anksti atskirta nuo mamos ir turėtų būti maitinama iš buteliuko. Vis dėlto Eda pasiryžta slaugyti katytę, kuriai duoda Barbės vardą. Negana to, mergaitės nori išsiaiškinti, kas nutiko kitiems tos pačios vados katinėliams ir jų mamai. O gal ir jie pavojuje?

Edos gyvenimas su mama veterinare, aprašomas knygoje „Išgelbėta katytė“ – kupinas meilumo ir minkštų kailiukų, tačiau negali viskas nuolat būti tobula, o gyvenimas nėra pasaka tarp pūkuotų ir linksmų gyvūnėlių, todėl Edai, jos draugei ir mamai tenka skaudus ir rimtas išbandymas.

Holly Webb (g. 1976) gyvena Anglijoje, Redingo mieste su vyru ir trimis vaikais bei trimis labai reikliomis katėmis. Svajojo būti bibliotekininke, nes tikėjo, kad šios profesijos žmonės gali visą dieną skaityti knygas. Tačiau, kai sužinojo, kad tai netiesa, susižavėjo archeologija. Vėliau grįžo prie darbo, kuriame sėmėsi praktikos dar būdama 15 metų - dirbo vaikiškų knygų redaktore. Rašytojos teigimu, ši jos patirtis labai pravertė, kai pati ėmė kurti istorijas ir leisti knygas.
Rašyti ji pradėjo prieš trylika metų, būdama 28-erių ir tuomet dar dirbdama vaikų knygų redaktore. Šiuo metu ji užsiima tik knygų rašymu, jau išleido daugiau nei šimtą knygų, kurios buvo išverstos į 30 kalbų. Jos knygų serija apie gyvūnėlius, kurioje yra ir „Išgelbėta katytė“, paremta daugeliu pačiai rašytojai nutikusių istorijų, kuriomis ją aprūpina trys išdidžios katės. H. Webb pripažįsta, kad kitas istorijas tiesiog išgirsta iš draugų, perskaito laikraščiuose ir tuomet išplėtoja. Beveik visi jos sukurti personažai bijo vorų kaip ir pati autorė.

Iš anglų kalbos vertė Eugenijus Ališanka

Parašykite atsiliepimą apie "Išgelbėta katytė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Išgelbėta katytė, kurį parašė Holly Webb. Siūlome ne tik išsamų Išgelbėta katytė aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Holly Webb. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Išgelbėta katytė. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Išgelbėta katytė dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Išgelbėta katytė" perkama kartu