TŪKSTANČIAI KNYGŲ IKI 5€ >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Išgelbėti kačiuką! (knyga su defektais)

Kaina: 1,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-07-31 1.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Išgelbėti kačiuką! (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Knyga, tapusi pasauliniu fenomenu – „Išgelbėti kačiuką! Paskutinė (o gal pirma) jums reikalinga knyga apie scenarijų rašymą“. Ši knyga buvo bestselerių sąraše daugiau nei 15 metų ir ją naudoja viso pasaulio scenaristai.

Blake Snyder atvirai ir smagiai pasakoja apie kino verslo užkulisius. „Išgelbėti kačiuką“ yra tik viena iš pagrindinių taisyklių, kaip savo idėjas paversti patraukliomis, scenarijų įdomesniu ir kaip pristatyti pagrindinį istorijos herojų. O kodėl reikia gelbėti katę? Kačiuko gelbėjimas - itin svarbus scenarijaus elementas. Jeigu norite, kad visi pamiltų filmo herojų, jis turi atlikti kažką, kas sukeltų žiūrovų simpatijas. Tai gali būti išgelbėtas, pvz. iš medžio iškeltas, kačiukas.

Knygoje „Išgelbėti kačiuką! Paskutinė (o gal pirma) jums reikalinga knyga apie scenarijų rašymą“ taip pat sužinosite:

- Keturis elementus, būtinus puikiai kūrinio santraukai ar apibūdinimui;
- Septynias nepakeičiamas taisykles geram scenarijui;
- 10 žanrų, į kuriuos gali būti suskirstyti visi kada nors sukurti filmai, ir kodėl jie svarbūs jūsų scenarijui;
- Kodėl jūsų herojus turi tarnauti jūsų idėjai;
- Kaip sukurti tobulą blogiuką;
- Kaip valdyti veiksmo tempą;
- Pagrindines taisykles, padedančias pataisyti scenarijų.

Šis nepakeičiamas scenarijų rašymo vadovas „Išgelbėti kačiuką!“ atskleidžia paslaptis, kurias daug kas bijojo pripažinti ir viešinti. Ir visa ta pasakoja šio verslo senbuvis, įrodęs, jog galite parduoti scenarijų, jei galite išgelbėti kačiuką. „Išgelbėti kačiuką!“ - knyga apie tai, kaip sukurti komerciškai pelningą scenarijų su ryškiais veikėjais ir įsimenančiu pavadinimu.

„Viena išsamiausių ir įžvalgiausių patarimų knygų. „Išgelbėti kačiuką!“ – tai būtina knyga tiek scenarijų rašymo naujokams, tiek profesionalams.“
Todd Black, prodiuseris

„Norite sužinoti, kaip tapti sėkmingu rašytoju Holivude? Atsakymai yra čia. Blake Snyder parašė knygą, kuri yra ir informatyvi, ir smagi.“
David Hoberman, prodiuseris

Blake Snyder (1957–2009) – amerikiečių scenarijų autorius ir prodiuseris. Per 20 karjeros metų pardavė daugybę scenarijų, o jo knyga „Išgelbėti kačiuką! Paskutinė (o gal pirma) jums reikalinga knyga apie scenarijų rašymą“, pirmą kartą pasirodžiusi 2005 metais, jau perleista bent 33 kartus. Ši knyga padėjo ne tik scenaristams, bet ir vadybininkams, prodiuseriams, kurie pamėgo ją už paprastą ir lengvą stilių bei patarimus, tinkamus įvairiose srityse. Autorius vedė seminarus ir mokymus bei konsultavo Holivudo kino kūrėjus.

Pirmąjį scenarijų B. Snyder pardavė 1989 metais, tai buvo filmo „Stok! Arba mano mama šaus“ scenarijus. Vėliau jis sukūrė ir pardavė dar 12 originalių scenarijų, tarp jų ir filmo vaikams „Tuščias čekis“ (1994 m.), ir tapo vienu iš sėkmingiausių Holivudo rašytojų.

Iš anglų kalbos vertė Erika Petravičiūtė


  • Autorius: Blake Snyder
  • Leidėjas: Liūtai ne avys
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 312
  • Formatas: 15x1, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099603346-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Išgelbėti kačiuką! (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Užsienio eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Išgelbėti kačiuką! (knyga su defektais)", Blake Snyder. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Blake Snyder su knyga "Išgelbėti kačiuką! (knyga su defektais)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Išgelbėti kačiuką! (knyga su defektais)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Blake Snyder. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Išgelbėti kačiuką! (knyga su defektais)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Išgelbėti kačiuką! (knyga su defektais)" perkama kartu