0
Išgelbėti Reičelę
1.49 OutOfStock

Išgelbėti Reičelę

2.5
(2 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
2014-07-18 brigita

visai nebloga... man patinka, kai ta pati istorija pasakojama skirtingų žmonių akimis

Informacija

Išgelbėti Reičelę

  • Leidėjas: Metodika
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 14x22, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 200
  • ISBN ar kodas: 9786094440403

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

"Metas rinktis, Semai. Suteiksim moterims progą maldaut palikti jas gyvas. Tu šiandien galėsi vaidint Dievą. Išklausysi, ką jos tau nori pasakyt, o tada nuspręsi, kuri gyvens."

Kompiuterių specialistas Semas Keisas sukuria programą, neleidžiančią susekti „nešvarių“ pinigų. Genialiu atradimu pasinaudoja nedori žmonės – samdomi žudikai, mafijos bosai ir narkotikų baronai.

Semas turi viską – įdomų darbą, krūvą pinigų, mylinčią žmoną Reičelę ir „karštą“ meilužę. Tačiau vieną rytą idiliškas vyro gyvenimas netikėtai virsta košmaru. Gangsteriai, tikėdamiesi pavogti mafijos bosų pinigus, Semą ima persekioti. Negana to, jie pagrobia Reičelę ir Semo meilužę Kareną. Nežinodamas, į ką kreiptis, vyras prašo savo kliento, samdomo žudiko Donovano Krydo pagalbos. Tačiau viena Semo moterų vis tiek turi mirti. Kurią vyras pasirinks – žmoną ar meilužę?


"Išgelbėti Reičelę"
– įtemptas ir jaudinantis psichologinis trileris, kurio pabaigos nuspėti neįmanoma."Knyga "Išgelbėti Reičelę" perkelia įprastą pasakojimą į genialumo lygį, stilingai gaivų ir energingą rašymo būdą... Tiems, kurie nėra girdėję apie autoriaus darbus ir jo istorijas, tai geriausias būdas susipažinti su vienu kūrybiškiausių šiandienos talentų. Aš tikrai iki gyvenimo galo būsiu jo gerbėjas."

Garis Sorkinas (Gary Sorkin), Pacific Book Review

 

"Išties įspūdinga knyga apie visiškai neįtikėtiną apgavystę! Nuostabus darbas!"

Klodas Bušaras (Claude Bouchard), rašytojas, Vigilante autorius
"Man patiko "Išgelbėti Reičelę"! Vos atgaudavau kvapą! Siužetas įtemptas kaip būgno oda. Verčiau pus-lapius iki vėlyvos nakties, paprasčiausiai negalėjau liautis iki paskutiniojo lapo!"

Vinslou Eliotas (Winslow Eliot), rašytojas, The Bright Pace of Dangery autorius

 

"Penkios iš penkių žvaigždučių! Svaiginantis veiksmas! "Išgelbėti Reičelę" veiksmas vyksta pašėlusiai greitai ir sprogsta nuo siužeto vingių. Ypač rekomenduoju."

Melisa Levin (Melissa Levine), IP Book Reviews

 
Iš anglų kalbos vertė Karina Juodelytė-Moliboga

IŠTRAUKA


2 skyrius

 

GANGSTERIO BALSAS nesikeitė.

- Reičelės liemenėlės dydis, Semai, - sako jis. - Paskutinė proga.

- Eik velniop! - surinku jam.

Išvažiuojam iš greitkelio ir pasukam į Kenonso kelią, vedantį į Senekos parką.

- Norit mane pagrobt? - paklausiu svarstydamas, kodėl ši smagi mintis taip ilgai nešovė man į galvą.

Jie neatsako, bet į pagrobimą nepanašu, nors anksčiau nė viename nesu dalyvavęs. Bet ne, tai - kas tik nori, tik ne pagrobimas. Jei būtų pagrobimas, grobtų ne mane, o Reičelę. Jie pagrobtų ją, o iš manęs reikalautų išpirkos. Jei jie žinotų, kuo užsiimu gyvenime, kalbėtume apie septyniaženkles sumas. Tačiau kol kas vienintelis jų reikalavimas yra mano žmonos liemenėlės dydis. Reičelė gerai atrodo, bet labai abejoju, kad šis trupinėlis asmeninės informacijos pateisintų mano pagrobimą.

Mano vardas, Semas Keisas, nėra gerai žinomas net ir Luisvilyje. Net mūsų artimiausi draugai neįsivaizduoja, kuo užsiimu. Jie mano, kad esu kompiuterių genijus, vaikinas, taisantis kompiuterių gedimus ar ciklines nuorodas, kurių knibždėte knibžda naujoje programinėje įrangoje dar šiai neatsidūrus parduotuvių lentynose. Retsykiais darau ir tai. Tokie darbeliai kasmet atneša man ketvirtį milijono, tad nespjaunu į juos. Bet net Reičelė nesupranta, ką iš tiesų veikiu. Žinoma, šimtą kartų bandžiau jai tai paaiškint. Kai padarai ką nors nuostabaus, lauki nesulauki, kol viską galėsi papasakot tos dienos vakarą žmonai, tiesa? Dirbau tūkstančius valandų, atidaviau tam visą širdį, sielą ir, kai man pagaliau pavyko, norėjau surengti ypatingą vakarą. Suplanavau didelę šventę. Negalėjau sulaukt, kol išvysiu jos akyse pasididžiavimą ir susižavėjimą. Bet jai tai nerūpėjo. Geriausiu atveju jai tai buvo dar vienas čekis. "Užraktas T3" - taip vadinama mano elektroninė pinigų programa, kuri nuolat kilnoja pinigus iš vieno banko į kitą visame pasaulyje, tris kartus per valandą, septynias dienas per savaitę. Reičelė beveik nė nesistengė suprast. Vos paklausiusi dvi minutes ji tarė:

- Argi gali taip būti? Bankai nedirba savaitgaliais ir švenčių dienomis.

- Nesvarbu, kad tam tikromis dienomis nedirba Amerikos bankai, - atsakiau. - Visuomet kas nors kur nors pasaulyje dirba ateinančią ar praėjusią dienomis.

- Tu juokingas, - tarė ji.

- Juokingas?
2014-07-18 brigita

visai nebloga... man patinka, kai ta pati istorija pasakojama skirtingų žmonių akimis

2012-01-26 tom

tikrai neverta demesio knyga, as siap megstu tokio tipo, bet sita buvo visiskas nusivylimas, ir dar tiek brangiai kainavo palyginus su puslapiu skaiciumi. labai prastas rasytojo stilius, pigus juokeliai, siuzetas gakl ir uzkabinantis iki tam tikros vietos, o tada viskas labai blogai. knygos atsiliepimai labai geri, del to ir ir susigundziau, bet nesvaistykit nei pinigu, nei, svarbiausia, laiko.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu