0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Išgyvenimo dienoraštis

5.0
(4 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 17,89 €
Kaina knygyne: 20,99 €*
Sutaupote: 3.10 € (15%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-04-02 Alvyda

Įtraukianti knyga. Perskaičius imi suprasti alpinistų gyvenimą ir ką jie išgyvena kalnuose, galiausiai kaip žūsta, nors ir gaila.

Išgyvenimo dienoraštis


2021-04-30 17.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Išgyvenimo dienoraštis " aprašymas

Bronislovas Matelis Vilniaus universitete baigė žurnalistikos bei verslo vadybos magistro studijas, kelis dešimtmečius dirbo žurnalistu ir leidinių redaktoriumi. Taip pat - daug keliavo.

Autorius į kalnus pirmą kartą išėjo 1983-iaisiais ir nuo to karto vis sugrįžta į įvairaus sudėtingumo kalnų maršrutus. Be nuolatinių kalnų žygių, dalyvavo ne vienoje ekspedicijoje j aukštesnes nei 7000 metrų aukščio viršūnes. Pamyre įkopė į E. Korženevskajos (7105 m) viršūnę. Lietuvos alpinizmo čempionatų prizininkas.

Sukaupta patirtis kalnuose bei profesinėje veikloje autoriui leido giliau ir tikroviškiau pažvelgti į alpinistų ir keliautojų kasdienybę, atskleisti tai, ką jie išgyvena ir kaip keičiasi jų elgesys, kaip įveikia stresą, patekę į sudėtingas situacijas. „Išgyvenimo dienoraštis“ - tai pirmoji autoriaus knyga: keturios istorijos apie Lietuvos keliautojų ir alpinistų patirtus išgyvenimus Tatruose, Pamyre, Tian Šanyje ir Altajuje.

„Eugenijaus vedama alpinistų grupė buvojau netoli keteros, čia pat ir 7105 metrų aukščio E. Korženevskajos viršūnė. Staiga pasigirdo duslus dunktelėjimas. Tai reiškė, kad dalis sniego šlaito atskilo. Alpinistus pagavusi šlapio ir sunkaus sniego lavina nešė žemyn, malė tai išmesdama į paviršių, tai murkdydama juos giliame sniege. Apačioje - stati siena. Alpinistai prisipažino, kad jautėsi bejėgiai, nors treniruotėse šimtą sykių yra kartoję judesius, būtinus daryti patekus į laviną. Kai sniego masė prieš pat skardį sustojo, iš sniego išsikapstę alpinistai šaukė vienas kitą vardais ir prašė atsiliepti, teiravosi, ar yra sunkiai sužeistų. Visi atsiliepė, išskyrus vieną...“


  • Autorius: Bronislovas Matelis
  • Leidėjas: Vilko takas
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 152
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955964780

2021-04-02

Įtraukianti knyga. Perskaičius imi suprasti alpinistų gyvenimą ir ką jie išgyvena kalnuose, galiausiai kaip žūsta, nors ir gaila.

2020-11-09

Žiauriai gera ir įtempta knyga. Kai prisėdau tai visą naktį skaičiau. Kitą vakarą baigiau. Lengvas ir aiškus stilius ir labai realistiškai viskas atvaizduota..

2020-11-03

Gavau galimybę perskaityti iš draugo, gavusio ją dovanų. Tikros istorijos, tikri dalyviai, tikra dokumentika apie alpinizmą. Nerealu kaip tie žmonės ištvermingi. Pamačiau alpinizmą iš kitos pusės. Tikriausiai labai realios pusės.

2020-11-03

Super knyga, labai įtraukianti ir vaidžiai aprašyta. Rekomenduoju :)

Parašykite atsiliepimą apie "Išgyvenimo dienoraštis "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie keliones

Bronislovas Matelis parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Išgyvenimo dienoraštis , kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Išgyvenimo dienoraštis aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Išgyvenimo dienoraštis už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Išgyvenimo dienoraštis ? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Bronislovas Matelis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Išgyvenimo dienoraštis " perkama kartu