⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Įsimintinas pasivaikščiojimas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 6.48 SoldOut

Knygos "Įsimintinas pasivaikščiojimas" aprašymas

Knyga "Įsimintinas pasivaikščiojimas" - tai nepaprastas pasakojimas apie tyrą ir nekaltą pirmąją meilę. 2002 metais jis buvo perkeltas į ekraną, o pagrindinius vaidmenis atliko Mandy Moore ir Shane Westas.
„Iš pradžių šypsositės, paskui apsiašarosite“, – herojaus lūpomis įžangoje žada rašytojas ir pažadą ištęsi.

"Mielai eisiu, tik su viena sąlyga. Pažadėk, kad manęs neįsimylėsi."

„Sulaukus septyniolikos mano gyvenimas negrįžtamai pasikeitė.“ Taip prasideda jaudinamas Nicholaso Sparkso pasakojimas apie Landoną Karterį, vaikinuką iš nedidelio Šiaurės Karolinos miestelio Boforto. Landonas yra tipiškas šešto dešimtmečio paauglys, kurio tikslas – smagiai praleisti paskutinius mokyklos metus prieš iškeliaujant į koledžą.
Mažiausiai, ko tikėjosi klasės šaunuolis ir kongresmeno sūnus, tai pamilti Džeimę Salivan, mielą, pamaldžią miestelio baptistų pastoriaus dukterį, vilkinčią nutįsusius megztinius ir niekada nesiskiriančią su Biblija. Kasmetinio kalėdinio vaidinimo vakarą Landono širdis suvirpa ir gyvenimas pasikeičia visiems laikams.
Per kelis vėlesnius mėnesius Landonas atranda tiesas, kurių kiti ieško visą gyvenimą: tiesas apie davimo džiaugsmą, grožio prigimtį, netekties skausmą ir, svarbiausia, keičiančią meilės galią.

Pirmą savo kūrinį "Užrašų knygutė" už milijoną dolerių pardavęs Nicholasas Sparksas (g. 1965 m.) įsitvirtino kaip garsiausias šiuolaikinis romantinių istorijų rašytojas, kurio darbai neišvengiamai virsta bestseleriais ir kino filmais. Po antrojo kūrinio "Žinutė butelyje" Sparksas parašė "Įsimintiną pasivaikščiojimą", kurį įkvėpė jo mylimos sesutės istorija.

Iš anglų kalbos vertė Aušra Kaziukonienė

  • Autorius: Nicholas Sparks
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: 13x19, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094034992

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Įsimintinas pasivaikščiojimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinių autorių meilės romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Įsimintinas pasivaikščiojimas", Nicholas Sparks. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Nicholas Sparks su knyga "Įsimintinas pasivaikščiojimas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Įsimintinas pasivaikščiojimas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Nicholas Sparks. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Įsimintinas pasivaikščiojimas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Įsimintinas pasivaikščiojimas" perkama kartu