0

Įsitraukimas į darbą: nuo optimalių darbo sąlygų iki darbuotojo gerovės

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS
2019-05-06 Romas

Liuks!

Informacija

Įsitraukimas į darbą: nuo optimalių darbo sąlygų iki darbuotojo gerovės

  • Leidėjas: Vilniaus universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 17x25, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • ISBN ar kodas: 9786090700495

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Įsitraukimas į darbą: nuo optimalių darbo sąlygų iki darbuotojo gerovės" aprašymas

Monografija "Įsitraukimas į darbą. Nuo optimalių darbo sąlygų iki darbuotojo gerovės" skirta darbuotojų įsitraukimo į darbą tyrinėjimui. Joje pristatomuose tyrimuose yra analizuojamos įsitraukimo į darbą individualios ir organizacinės prielaidos bei jų poveikio įsitraukimui mechanizmai, aptariamos įsitraukimo į darbą ir jo prielaidų matavimo priemonių psichometrinės charakteristikos. Dėmesys skiriamas įsitraukimo į darbą svarbai organizacijoje, atskleidžiant jo sąsajas su veiklos atliktimi, bei darbuotojo gerovei už organizacijos ribų.

2019-05-06

Liuks!

Parašykite atsiliepimą apie "Įsitraukimas į darbą: nuo optimalių darbo sąlygų iki darbuotojo gerovės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Marketingo knygos

Ieva Urbanavičiūtė, Jurgita Lazauskaitė-Zabielskė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Įsitraukimas į darbą: nuo optimalių darbo sąlygų iki darbuotojo gerovės, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Įsitraukimas į darbą: nuo optimalių darbo sąlygų iki darbuotojo gerovės aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Įsitraukimas į darbą: nuo optimalių darbo sąlygų iki darbuotojo gerovės už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Įsitraukimas į darbą: nuo optimalių darbo sąlygų iki darbuotojo gerovės? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ieva Urbanavičiūtė, Jurgita Lazauskaitė-Zabielskė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Įsitraukimas į darbą: nuo optimalių darbo sąlygų iki darbuotojo gerovės" perkama kartu