0

Išlaisvinta siela: nušvitimo ir dvasinės transformacijos vadovas

  • Nuolaida knygai -26%
Internetu: 4,79 €
Knygyne: 6,39 €*
Sutaupote: 1.60 € (26%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Išlaisvinta siela: nušvitimo ir dvasinės transformacijos vadovas

  • Leidėjas: Dajalita
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 240
  • ISBN ar kodas: 9786094241192

2020-07-31 4.79 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Kovos menų meistro ir dvasinio mokytojo Richardo L. Haighto knyga „Išlaisvinta siela“ – asmeninė dvasinės patirties ir savojo kelio paieškos istorija.

Kartą paniręs į paslaptingą viziją berniukas supato, kad jo gyvenimo tikslas ne materiali realybė, o dvasingumas, kad jis turi siekti ne turto, o dvasinio nušvitimo. Nuo tada, augdamas ir bręsdamas kaip asmenybė, jis stengėsi suprasti sielos ir visatos paslaptis. Jis leidosi į kelionę aplink pasaulį, gilinosi į senovės išminčių raštus, praktikavo kovos menus, mokėsi gydymo paslapčių, siekė įvaldyti meditacijos meną. Bėgant laikui jis vis geriau pažino save, o tada jį ima lankyti vizijos, pranašaujančios pasauliui gresiančią apokalipsę – visuomeninių ryšių išnykimą, ekonomikos griūtį ir ekologinę katastrofą.

Knygos autorius Richard L. Haight knygoje „Išlaisvinta siela“ apžvelgia savo nueitą kelią ir iš naujo įvertina visas išgyventas patirtis bei vizijas. Tai – daugiau nei atsiminimų knyga. Rašydamas šiuos memuarus, jis stengiasi išsiaiškinti, kokia žinia slypi už meditacijų metu patirtų bauginančių vizijų.

Grožinei literatūrai būdingu stiliumi parašyta knyga pasakoja autoriaus istoriją, tačiau ji yra tarsi veidrodžis, į kurį pažvelgę pirmiausia išvysime save.

Knygoje „Išlaisvinta siela“ pateikiami patarimai padeda įvertinti savo gyvenimą nauju kampu. Šios knygos įžvalgos padės tarsi iš šalies pažvelgti į savo jausmus, emocijas ir mintis. Pažinę savo minčių, sąmoningumo, dvasios ir sielos prigimtį išmoksite kontroliuoti savo kasdienes patirtis, rasite tinkamą santykį su išoriniu pasauliu ir galėsite judėti asmeninio tobulėjimo link.

Knygos autorių Richard L. Haight nuo mažens lankė vizijos, todėl jį visada domino dvasingumas ir būties prasmė. Jis penkioliką metų gyveno Japonijoje, kur mokėsi kovos menų ir pasiekė aukščiausią meistriškumo lygį. Anot Richard L. Haight, tiek mokantis kovos menų, tiek siekiant dvasinio tobulėjimo, svarbiausia yra nueitas kelias bei pasiektas rezultatas.

Iš anglų kalbos vertė Regina Bylienė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu