0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Išlaisvintas protas. Kaip atsigręžti į tai, kas svarbu

Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 21,59 €*
Sutaupote: 11.60 € (54%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-01-31 9.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Išlaisvintas protas. Kaip atsigręžti į tai, kas svarbu" aprašymas

Psichologijos profesorius Steven C. Hayes saviugdos knygoje „Išlaisvintas protas. Kaip atsigręžti į tai, kas svarbu“ pristato priėmimo ir įsipareigojimo terapiją PĮT, kurią pritaikę išmoksite gyventi pagal savo vertybes ir nebijoti nesėkmių ar galimo skausmo.

Pagrindinė knygos „Išlaisvintas protas. Kaip atsigręžti į tai, kas svarbu“ tema – psichologinis lankstumas. Realybėje yra taip, kad nuo pavojų mus saugantis protas skatina kuo greičiau bėgti nuo baimę ir skausmą keliančių dalykų. Tačiau juk labiausiai mus žeidžia dalykai, kurie rūpi. Tad protas ragina bėgti nuo rūpimų dalykų? Emocinis lankstumas padeda išsilaisvinti iš šių savisaugos pinklių ir įgalina mus gyventi prasmingai, siekti tikslo ir nebijoti, kad gyvenime neišvengiamai pasitaikys nesėkmių ir skaudžių akimirkų.

Žinoma, visi žmogaus instinktai įjungia gynybines funkcijas, tačiau ištreniruotas psichologinis lankstumas padeda drąsiau žvelgti į dabarties akimirką, atrasti nuslopintas vertybes ir ugdyti įpročius, gerinančius gyvenimo kokybę.

Autorius Steven C. Hayes – priėmimo ir įsipareigojimo terapijos pradininkas. Knygoje jis pristato savo metodiką, jos atradimo istoriją bei taikymo būdus. Psichologijos profesorius tvirtina, kad PĮT įgūdžiai yra naudingi bet kurioje gyvenimo srityje, pavyzdžiui, valdant nerimą, fizinį skausmą, depresiją ar įvairias priklausomybes, taip pat santykiuose, profesinėje veikloje ir kitur.

Steven C. Hayes prisipažįsta, kad jį ilgai kankino nerimas ir panikos priepuoliai. Būtent vieno iš jų metu autorius padarė atradimą, apie kurį ir rašo knygoje „Išlaisvintas protas. Kaip atsigręžti į tai, kas svarbu“. Jis suprato, kad efektyviausias būdas kovoti su neigiamomis mintimis yra jas priimti. Savo gyvenime pradėję taikyti lankstumo įgūdžius, pajusime, kad nutrūksta grandinės, raizgiusios laisvą mąstymą ir norą įgyvendinti mums reikšmingus dalykus.

Priėmimo ir įsipareigojimo terapija moko atviriau priimti dalykus, kuriuos sunku kontroliuoti, pavyzdžiui, mintis, jausmus, baimes. Taip pat PĮT skatina nebijoti nesėkmių ir skausmo, o drąsiai imti keisti dalykus, kuriuos kontroliuoti galime. Svarbiausias terapijos tikslas yra treniruoti psichologinį lankstumą, kuris, galiausiai, padeda gyventi taip, kaip norime – turtingai, kokybiškai ir visavertiškai. Visa esmė yra ne pačių minčių ar emocijų, o savo santykio su jomis keitimas.

PĮT apjungia rytietišką ir vakarietišką išmintį su mokslo pasiekimais. Metodą savo praktikoje pradėjo taikyti tiek verslo kompanijų konsultantai, tiek psichologai. Steven C. Hayes yra puikus teoretikas, psichologas, gydytojas ir įtraukiančius tekstus kuriantis rašytojas. Knygos „Išlaisvintas protas. Kaip atsigręžti į tai, kas svarbu“ medžiaga dėstoma paprastai ir suprantamai plačiajai auditorijai. Autoriaus sudarytas įgūdžių rinkinys padės atsikratyti ribojimų ir atsigręžti į tikrąjį save.

Saviugdos knygoje „Išlaisvintas protas. Kaip atsigręžti į tai, kas svarbu“ rasite daug paties autoriaus Steven C. Hayes asmeninių patirčių, taip pat realių žmonių sėkmės istorijų, tačiau didžiąją dalį leidinio sudaro priėmimo ir įsipareigojimo terapijos įgūdžių lavinimo vadovas.

Steven C. Hayes – Nevados universiteto psichologijos profesorius, knygų ir mokslinių straipsnių autorius, tyrimų konsultantas, PĮT pradininkas. Jis išleido daugiau nei keturiasdešimt įvairaus žanro knygų, daugiausiai akademinių, psichologinių ir saviugdos leidinių. Autoriaus straipsnius ir citatas spausdina „Time“, „The New Yorker“, „The New York Times“ ir viso pasaulio leidiniai. Jo darbai sulaukia palankių atsiliepimų tiek iš kolegų, tiek iš žmonių, kuriems autoriaus siūloma metodika padėjo pakeisti gyvenimą.

Steven C. Hayes teigia, kad jo darbų objektas yra žmogaus funkcionavimo psichologija, keičianti mūsų gyvenimo būdą. Pirmąją knygą apie priėmimo ir įsipareigojimo terapiją jis parašė 1999-tais metais. Saviugdos vadovą „Išlaisvintas protas. Kaip atsigręžti į tai, kas svarbu“ autorius rengė vienuolika metų. Pats profesorius knygą vadina ir minčių dienoraščiu, ir saviugdos leidiniu, ir asmeniniais prisiminimais, ir mokslo istorija.

Iš anglų kalbos vertė Diana Urbonė.

Kiekvienas siekiame tobulėti ir norime gyventi pilnavertiškai, tad, tikime, kad trumpas aprašymas jus sudomino. Kviečiame knygą įsigyti internetu ir iš karto pradėti lavinti savo psichologinį lankstumą. Online krepšelį papildykite ir kitais gerais leidiniais. Turime visko: ir įdomių siužetų bei patrauklių veikėjų, ir vaikiškų knygelių, ir naudingų psichologinių patarimų. Interneto knygyno kainos draugiškos, o pasižvalgę tarp išpardavimų bei akcijų pasiūlymų rasite knygų dar pigiau. Nežinote, ką pirkti? Kiekvienas leidinys turi aprašymą, kuriame nurodytas puslapių skaičius, įkelta knygos santrauka bei ištrauka. Pasidomėkite ir kitų skaitytojų apžvalgomis – tikrai išsirinksite.


  • Autorius: Steven C. Hayes
  • Leidėjas: Liūtai ne avys
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 528
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098254488

Parašykite atsiliepimą apie "Išlaisvintas protas. Kaip atsigręžti į tai, kas svarbu"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Saviugdos knygos

Steven C. Hayes pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Išlaisvintas protas. Kaip atsigręžti į tai, kas svarbu", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Išlaisvintas protas. Kaip atsigręžti į tai, kas svarbu" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Išlaisvintas protas. Kaip atsigręžti į tai, kas svarbu" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Išlaisvintas protas. Kaip atsigręžti į tai, kas svarbu"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Steven C. Hayes tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Išlaisvintas protas. Kaip atsigręžti į tai, kas svarbu" perkama kartu