0

Islandų kalbos gramatika

Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 10,79 €*
Sutaupote: 0.80 € (8%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Islandų kalbos gramatika

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 15x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 194
  • ISBN ar kodas: 9789986169581

2020-09-30 9.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Islandų kalbos gramatika" aprašymas

Ši"Islandų kalbos gramatika" yra praktinė gramatika, skirta besimokantiems islandų kalbos. Knygoje aptariami svarbiausieji islandų gramatikos aspektai: kalbos dalys, joms būdingos gramatinės kategorijos, linksniavimo ir asmenavimo paradigmos, šių kalbos dalių vartojimas, pagrindiniai islandų sintaksės bruožai, žodžių daryba. Skaitytojas supažindinamas su islandų gramatikos terminais. Kiekvienas aptariamas gramatinis reiškinys iliustruojamas islandų kalbos pavyzdžiais, greta pateikiamas lietuviškas vertimas. Knygą "Islandų kalbos gramatika" papildo islandų tarimo santrauka bei kiti priedai.

„Scandinavistica Vilnensis. Mokomosios knygos“ yra „Scandinavistica Vilnensis“ serijos dalis. Ją sudaro Vilniaus universiteto Skandinavistikos centro parengtos ir aprobuotos mokymo priemonės (gramatikos, mokomieji žodynai, vadovėliai, tekstų antologijos).

Serijoje „Scandinavistica Vilnensis. Mokomosios knygos“ jau išleista:
Aurelija Griškevičienė. Norvegų kalbos gramatika (2012)
Ramunė Dambrauskaitė-Muralienė, Ērika Sausverde. Švedų–lietuvių kalbų žodynėlis (2012)
Loreta Vaicekauskienė ir Ebbe Flatau (sud.). Danų–lietuvių kalbų žodynas (2013)

Parašykite atsiliepimą apie "Islandų kalbos gramatika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Islandų kalbos gramatika, kurią skaitytojams dovanoja Rasa Ruseckienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Rasa Ruseckienė su knyga Islandų kalbos gramatika jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Islandų kalbos gramatika patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rasa Ruseckienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Islandų kalbos gramatika palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Islandų kalbos gramatika" perkama kartu