0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Išlik kovotoja: kaip priimti savo painų, bet gražų gyvenimą

Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 19,29 €*
Sutaupote: 13.30 € (69%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Išlik kovotoja: kaip priimti savo painų, bet gražų gyvenimą" aprašymas

Šmaikštūs, o kartu ir melancholiški amerikiečių rašytojos, visuomenininkės Glennon Doyle pamąstymai apie visuotines (tačiau dažnai užslaptintas) moterų patirtis įkvėpė socialinį judėjimą, kuris primena moterims, kad jos – ne vienos.

Akimirksniu į populiariausių „New York Times“ knygų gretas įšokusioje prisiminimų knygoje „Išlik kovotoja: kaip priimti savo painų, bet gražų gyvenimą“ ji aprašo klaidų ir sudėtingą savo gyvenimo kelią, dalijasi jaudinančiomis, įkvepiančiomis ir padrąsinančiomis esė. Autorė ragina patikėti savimi, akina drąsai ir gerumui, kviečia nesivaikyti tobulumo, neapsunkinti motinystės, santuokos, draugystės apsimetinėjant, kad tai lengva; ji moko mylėti save, kitus ir gyvenimą, ką jis bebūtų jums paruošęs.

Glennon Doyle – internetinės bendruomenės Momastery.com įkūrėja, filantropė. Bendradarbiauja su leidiniais Family Circle, Women’s Day, Glamour UK, The Huffington Post ir kitais. Su šeima gyvena Floridoje.

Iš anglų kalbos vertė Milda Dyke, Irena Jomantienė


  • Autorius: Glennon Doyle
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415024841

Parašykite atsiliepimą apie "Išlik kovotoja: kaip priimti savo painų, bet gražų gyvenimą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos moterims

Glennon Doyle parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Išlik kovotoja: kaip priimti savo painų, bet gražų gyvenimą", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Išlik kovotoja: kaip priimti savo painų, bet gražų gyvenimą" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Išlik kovotoja: kaip priimti savo painų, bet gražų gyvenimą" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Išlik kovotoja: kaip priimti savo painų, bet gražų gyvenimą"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Glennon Doyle tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Išlik kovotoja: kaip priimti savo painų, bet gražų gyvenimą" perkama kartu