0

Išminties perlai. Helen Exley dovanų knygelė

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2009-09-11 Daiva

Zodziai apie vilti

Informacija

Išminties perlai. Helen Exley dovanų knygelė

  • Leidėjas: Rosma
  • Išleidimo metai: 2006
  • Formatas: 5x7, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955061685

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Išminties perlai. Helen Exley dovanų knygelė" aprašymas
...Žodžiai apie pasitikėjimą, gerumą, palankumą, viltį, ištvermę- išminties perlai, nušviečiantys ir padrąsinantys gyvenimo kely.
2009-09-11

Zodziai apie vilti

Parašykite atsiliepimą apie "Išminties perlai. Helen Exley dovanų knygelė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Išminties perlai. Helen Exley dovanų knygelė, kurią skaitytojams dovanoja Helen Exley. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Helen Exley su knyga Išminties perlai. Helen Exley dovanų knygelė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Išminties perlai. Helen Exley dovanų knygelė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Helen Exley. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Išminties perlai. Helen Exley dovanų knygelė palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Išminties perlai. Helen Exley dovanų knygelė" perkama kartu