0

Išmintingas pasaulis

4.0
(8 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2019-12-03 Sniežana

Nuostabi knyga

Informacija

Išmintingas pasaulis

  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 560
  • ISBN ar kodas: 9786098247022

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Aleksandras Svijašas yra psichologas ir psichoterapeutas, keliolikos labai populiarių knygų autorius, Maskvoje veikiančio psichologijos centro "Išmintingas kelias" įkūrėjas. Jo sukurta metodika ypatinga, nes čia klasikinės psichologijos ir psichoanalizės žinios yra papildytos ezoterikos ir parapsichologijos elementais. Tai leidžia pažinti visus konkretaus žmogaus esybės aspektus - protą, emocijas, dvasią - ir nustatyti tas gilumines kliūtis, kurios trukdo jam būti laimingam, gyventi tokį gyvenimą, kokio jis sąmoningai trokšta. Aleksandro Svijašo metodika padeda žmogui peržengti vidines ribas, užimti tinkamiausią gyvenimo poziciją ir įvaldyti savo lemties kūrimo instrumentus.

Knygoje "Išmintingas pasaulis" garsus rusų psichoterapeutas Aleksandras Svijašas pateikia išsamią metodiką, kuri padeda atsikratyti neigiamų pasąmoninių programų, ugdytis teigiamas nuostatas ir siekti didelių tikslų. Knygoje išdėstyta originali požiūrių į pasaulį sistema, kuri leidžia kiekvienam žmogui spręsti sudėtingas gyvenimo problemas. Unikali metodika, pakeitusi daugelio tūkstančių žmonių gyvenimą, padės jums padaryti tai, kas anksčiau atrodė neįmanoma

Aleksandras Svijašas pateikia daug konkrečių pavyzdžių, rekomendacijų, pratimų, mokančių, kaip išsaugoti dvasinę pusiausvyrą, sąmoningai valdyti savo gyvenimo įvykius. Autoriaus metodika - ne magija, nors rezultatai primena burtus arba stebuklus. Jos pagalba ir jūs galite žengti žingsnį į išmintingą pasaulį.

"Žmogui būdinga siekti tikslų. Sėkminga karjera, gerovė, meilė, šeima, vaikai, išsilavinimas, poilsis, kūryba, - tai toli gražu ne visas mūsų poreikių sąrašas. Žinoma, mes norime, kad viskas klotųsi sklandžiai.
Deja, dauguma mūsų gyvena rūpesčių ir neigiamų išgyvenimų kupiname pasaulyje. Kodėl taip yra?
Ar galima padaryti taip, kad problemos lengvai ir kad gyvenimas teiktų vien malonumą? Kaip išmokti gyventi ramiai ir džiaugsmingai, kaip atsikratyti visai bereikalingų rūpesčių?
Jeigu šie ir kiti panašūs klausimai kirba jūsų galvoje, tai mūsų knyga skirta kaip tik jums."

Iš rusų kalbos vertė Virginija Bertulė ir Andrius Rondomanskis

2020-01-24

Kodėl skiltyje"skaityti ištrauką" tik turinys?? Norėtųsi patį tekstą pamatyti,nors truputį...!

2020-01-17

Knyga pilna prieštaringų Metafizikai dakykų, žmonės perkat nežinidami ką perkat, perkat katę maiše. Knygos mintys kardinaliai prieštarauja dorovei. Atsargiai, kad netektų kreiptis pagalbos kitur. Žinau ką rašau.

2019-12-03

Nuostabi knyga

2019-10-02

Labai patiko ši knyga

2019-09-01

Labai puiki knyga. Kiekvienam ja reiktu paskaityti.

2019-03-11

Super knyga!

2018-06-18

Viena geriuasių knygų,kuri padėjo kardinaliai.

2015-01-30

Labai gera knyga

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu