0

Išmintis kiekvienai dienai

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Išmintis kiekvienai dienai

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 14x18, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • ISBN ar kodas: 9786090120439

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Išmintis kiekvienai dienai" aprašymas

"Išmintis kiekvienai dienai" - tai Dalai Lamos mintys kiekvienai dienai.

Būti maloniam, sąžiningam, mąstyti pozityviai; atleisti tiems, kurie mums kenkia, ir kiekvieną laikyti draugu; padėti kenčiantiems ir nelaikyti savęs pranašesniu už kitus - pabandykite patikrinti, ar taip tapsite laimingesni.Remdamasis kasdiene patirtimi Tibeto dvasinis vadovas dalijasi mintimis, kaip jaustis laimingam ir kaip atskirti, kas gyvenime svarbiausia.

Į knygą "Išmintis kiekvienai dienai" surinkti Tibeto išminčiaus patarimai visiems aktualiomis temomis: apie meilę, šeimą, bedruomeniškumą, nemeilę sau, religingumą ir kt.

Ugdykime meilę ir gerumą!Iš anglų k. vertė Gintaras Macijauskas

Parašykite atsiliepimą apie "Išmintis kiekvienai dienai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Išmintis kiekvienai dienai, kurią skaitytojams dovanoja Dalai Lama. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Dalai Lama su knyga Išmintis kiekvienai dienai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Išmintis kiekvienai dienai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dalai Lama. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Išmintis kiekvienai dienai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Išmintis kiekvienai dienai" perkama kartu