0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €
Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 3,07 €*
Sutaupote: 0.08 € (3%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Išmokime dirbti mathcad


2021-04-30 2.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Išmokime dirbti mathcad" aprašymas

Informacinės technologijos sparčiai kinta. Jos vis labiau pritaikomos prie visuomenės poreikių. Mathcad - vienas iš galingiausių matematinių paketų. Turėdamas keletą tūkstančių įvairių operatorių, paketas Mathcad leidžia spręsti algebros, matematinės analizės, diferencialinių lygčių, statistikos ir daugelį kitų matematikos sričių uždavinius. Paketas leidžia naudoti grafiką ir programuoti. Todėl šis paketas tapo patogia matematinių tyrimų ir įvairių procesų modeliavimo intelektualia terpe.
Šis leidinys skiriamas pradedantiesiems naudotis paketu Mathcad. Jame pateikiamos paprasčiausios, tačiau dažniausiai sutinkamos matematikoje ir jos taikymuose pateiktos struktūros, kurios gausiai įliustruotos pavyzdžiais. Praktiniai darbai pateikti įvairaus sunkumo. Taip pat pateikiamos užduotys ir savarankiškam darbui.Parašykite atsiliepimą apie "Išmokime dirbti mathcad"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Išmokime dirbti mathcad, kurią skaitytojams dovanoja Alma Paukštienė, Birutė Ragalytė, Jurgita Lieponienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Alma Paukštienė, Birutė Ragalytė, Jurgita Lieponienė su knyga Išmokime dirbti mathcad jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Išmokime dirbti mathcad patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Alma Paukštienė, Birutė Ragalytė, Jurgita Lieponienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Išmokime dirbti mathcad palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Išmokime dirbti mathcad" perkama kartu