0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €
Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 3,49 €*
Sutaupote: 0.50 € (15%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Išmokime skirti o ir uo


2021-05-31 2.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Išmokime skirti o ir uo" aprašymas

Šis užduočių sąsiuvinis skiriamas tiems mokiniams, kurie painioja akustiniu požiūriu panašius garsus o ir uo ir patiria rašymo ir skaitymo sunkumų. Užduočių sąsiuvinio tikslai:
mokyti taisyklingai tarti garsus o ir uo žodžiuose, sakiniuose, tekstuose...; lavinti girdimąjį suvokimą mokant nustatyti, kuris garsas (o ar uo) yra žodyje; formuoti žodžių garsinės analizės ir sintezės įgūdžius mokant nustatyti garsų o ir uo vietą žodyje bei garsų kiekį; turtinti ir tikslinti žodyną žodžiais, kuriuose yra garsai o ir uo; ugdyti gramatiškai taisyklingą kalbą mokant taikyti kai kurias gramatines taisykles.

Užduotys pateikiamos sunkėjančia tvarka. Garsai o ir uo mokomi skirti skiemenyse, dviskiemeniuose bei sudėtingesnės skiemeninės struktūros žodžiuose. Mokomajai medžiagai paįvairinti pateikta kryžiažodžių, eilėraščių, patarlių, priežodžių, mįslių. Nemažai leidinyje esančių tekstų galima panaudoti diktantams.
Nebūtina užduočių pateikti iš eilės, siūloma parinkti jas atsižvelgiant į mokinio pasiekimus ir galimybes.
Užduočių sąsiuvinis skirtas logopedams, specialiesiems pedagogams, pradinių klasių mokytojams, mokiniams, jų tėveliams.Parašykite atsiliepimą apie "Išmokime skirti o ir uo"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Išmokime skirti o ir uo, kurią skaitytojams dovanoja Danė Rachmatovienė, Jūratė Saudargienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Danė Rachmatovienė, Jūratė Saudargienė su knyga Išmokime skirti o ir uo jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Išmokime skirti o ir uo patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Danė Rachmatovienė, Jūratė Saudargienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Išmokime skirti o ir uo palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Išmokime skirti o ir uo" perkama kartu