0

Išmokime žaisti futbolą

  • Nuolaida knygai -36%
Internetu: 6,49 €
Knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 3.50 € (36%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Išmokime žaisti futbolą

  • Leidėjas: Naujoji Rosma
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 17x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9789955062813

2020-07-31 6.49 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Šis išsamus treniruočių vadovas yra pagrindinis visų futbolo entuziastų - tiek pradedančiųjų ar labiau patyrusių žaidėjų, tiek megėjų, tiek trenerių ar būsimų profesionalų - pagalbininkas. Knygoje "Išmokime žaisti futbolą"pateikti visi žaidimo pagrindai ir papildoma vertinga informacija: puolimas ir gynyba, apšilimas ir atvėsimas, šimtai treniruočių ir technikos patarimų.

Knyga sudaryta iš trijų skyrių, pradedama „Pasaulinio lygio meistriškumu“, - šiame skyriuje supažindinama su futbolo pagrindais, įskaitant kamuolio perėmimą, perdavimą ir žaidimą galva, siūloma daug pratimų, kuriuos galima atlikti vieniems arba su komandos draugais.
Antrajame skyriuje „Taktika ir komandinis žaidimas“ pateikiami patarimai, kaip geriau panaudoti žaidėjus aikštėje, atsižvelgiant į jų sugebėjimus, apžvelgiamos komandinio žaidimo pagrindų kūrimo taisyklės bei žaidėjų komunikavimo ir bendradarbiavimo aikštelėje gerinimo strategijos.
Trečiajame ir paskutiniajame skyriuje „Fizinis pasirengimas“ akcentuojama jėgos ir ištvermės ugdymo svarba, pateikiami pratimų ir treniruočių pavyzdžiai.

Knyga "Išmokime žaisti futbolą", kurioje rasite daugiau kaip 750 nuotraukų, iliustruojančių aiškias planingas specialistų instrukcijas, yra tobulas ir praktiškas vadovas visiems, trokštantiems tapti futboo žvaigždėmis.

Iš anglų kalbos vertė Dovilė Rudžianskaitė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu