0

Išnykti Stokholme

4.5
(2 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2020-04-01 Skaitytojas

Nuostabu, kad pasirode trecioji dalis. Pirmosios dvi dalys suzavejo. Puikus kriminalinis romanas. Po ju kazkaip Stokholmas labai asocijuojasi su siose knygose nupasakotais ivykiais. Tikrai itraukiancios visos 3 dalys.

Informacija

Išnykti Stokholme

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 576
  • ISBN ar kodas: 9786099607740

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Vieno ryškiausių Švedijos detektyvų autorių Jens Lapidus, kuris yra ir baudžiamosios teisės advokatas, romanas „Išnykti Stokholme“ šįkart nukelia ne tik į pogrindinį nusikaltėlių pasaulį, bet ir atveria skaudžiausias visuomenės žaizdas.

Kai ima kaukti nedidelėje Švedijos saloje stovinčio namo signalizacija, apsaugos darbuotojas atvykęs tikisi rasti įsilaužimo pėdsakų. Tačiau tai, ką jis randa, yra netikėta ir šiurpu. Name guli sudarkytas kūnas, kurio neįmanoma atpažinti. Viskas tampa dar sudėtingiau, kai šalia nusikaltimo vietos aptinkamas sužeistas jaunas vyras. Būtent jį policija laikys pagrindiniu įtariamuoju.

Emilė Janson – naujokė, tačiau perspektyvi advokatė. Būtent ją prieš panirdamas į komą pasirenka jaunas vyras, tapęs įtariamuoju žmogžudystės byloje. Jis taip pat paprašo susisiekti su Tedžiu Mikuličium – buvusiu kaliniu, atlikusiu bausmę už įtariamojo tėvo pagrobimą ir bandančiu likti įstatymo pusėje. Tedis Mikuličius ir Emilė Jansomn imasi tirti keistą bylą, kurioje neaiškumų kur kas daugiau nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Negana to, Tedis turi ir savų problemų – paaiškėja, kad jo sūnėnas ketina sekti nusikaltėlio dėdės pėdomis.

Kas yra šio nusikaltimo auka, o kas žudikas? Ir kodėl atrodo, kad visi pėdsakai veda pas vyrą, kurį kadaise buvo pagrobęs Tedis? Netrukus visi trys – Emilė, Tedis ir jo sūnėnas įsipainios į šiurpios bylos tinklą, kurį išpainioti nebus lengva.

Jauna advokatė, buvęs kalinys ir jo sūnėnas susitinka, kad išspręstų šiurpią žmogžudystę. Stulbinantis tarptautinių bestselerių autoriaus Jens Lapidus kriminalinis romanas „Išnykti Stokholme“ balansuoja tarp skandinaviško šalčio ir pietietiškos aistros.

Romanas „Išnykti Stokholme“ kelia stingdantį šiurpą ir įtraukia į įtampos kupiną nusikaltimo istoriją. Čia taip pat pasakojama apie visuomenės, šeimos problemas, kurios dažnai nutylimos, o patekusios į viešumą sukelia tikrą sprogimą – smurtas, narkotikai, vaikų pornografija ir pats svarbiausias klausimas, kur ta riba, kai reikia nustoti saugoti artimuosius?

„Greito veiksmo, tamsus ir šiurkštus kriminalinis romanas patiks visiems, mėgstantiems gilias, paslaptingas patirtis.“
Library Journal

Jens Lapidus (g. 1974 m.) – švedų baudžiamosios teisės advokatas ir rašytojas. Kaip teisininkas jis atstovauja kai kuriems žinomiausiems Švedijos nusikaltėliams, specializuojasi organizuoto nusikalstamumo bylose. Kaip rašytojas debiutavo 2006 su romanu „Greiti pinigai“, kuris išleistas ir lietuviškai. Tai buvo itin ryškus debiutas – knyga buvo pirmoji iš „Juodosios Stokholmo trilogijos“, o žiniasklaida ir skaitytojai gana ilgai bandė spėlioti, kas rašytojo knygoje yra tikra, o kas išgalvota.

Rašytojas gyvena Stokholme su žmona ir dviem vaikais.

Iš švedų kalbos vertė Marija Rakickaja

2020-05-03

Ne trečia. Trečia "Livet deluxe"

2020-04-01

Nuostabu, kad pasirode trecioji dalis. Pirmosios dvi dalys suzavejo. Puikus kriminalinis romanas. Po ju kazkaip Stokholmas labai asocijuojasi su siose knygose nupasakotais ivykiais. Tikrai itraukiancios visos 3 dalys.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu