0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Išnykusių šalių žemėlapis. Neįtikėtinos istorijos apie šalis, kurių neberasime šiandienos žemėlapiuose

 • Nauja knyga
Kaina internetu: 11,59 €
Kaina knygyne: 14,39 €*
Sutaupote: 2.80 € (20%)
 • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Išnykusių šalių žemėlapis. Neįtikėtinos istorijos apie šalis, kurių neberasime šiandienos žemėlapiuose


2021-04-30 11.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Išnykusių šalių žemėlapis. Neįtikėtinos istorijos apie šalis, kurių neberasime šiandienos žemėlapiuose" aprašymas

Šalys išnyksta. Kartais jas kas nors pražudo. Kartais jos žlunga per atsitiktinumą. O kai kurios būna pernelyg absurdiškos, kad iš viso galėtų egzistuoti.

Gideon Defoe (Gideonas Defò, g. 1975 m.) – Londone gyvenantis britų rašytojas, ilgus metus besidomintis istorija ir kartografija. Naujausia jo knyga „Išnykusių šalių žemėlapis“ nepretenduoja į rimtą istorinį veikalą. Tai veikiau lengva, šmaikšti šiandien nebeegzistuojančių šalių apžvalga, kviečianti permąstyti pasaulio ribas.

Kurią valstybę Jungtinės Tautos praminė pavojingiausia pasaulio vieta? Kodėl XIX a. JAV ant daugybės apleistų namų kabėjo užrašas „Iškeliavom į Teksasą“? Kuri šalis sutiko atsisakyti nepriklausomybės mainais už leidimą auginti tabaką? Tarp netikėtų pasakojimų apie žymius ir visai pamirštus kraštus skaitytojai ras istoriją ir apie Perlojos respubliką, sužinos apie joje pagarsėjusį šnipą ir nenutraukiamus šios vietovės ryšius su Vytautu Didžiuoju.

Ši knyga „Išnykusių šalių žemėlapis“ – savotiškas nekrologas dingusioms šalims. Vienos iš jų gyvavo ištisus amžius, kitos – vos kelias dienas. G. Defoe nevengia apie mirusiuosius kalbėti bloguoju. Politinės manipuliacijos, rasizmas, karštakošiai avantiūristai, skaudžios klaidos, o kartais ir kvailas aplaidumas – margos istorijos liudija keisčiausias valstybių mirties priežastis. Prisidengdamas ryškiu, sarkastišku tonu G. Defoe kandžiai kritikuoja kolonializmą ir drąsiai žaidžia ne tik su kintančiais šalių kontūrais, bet ir su pačia valstybės samprata.


 • Pavadinimas originalo kalba: An Atlas of Extinct Countries
 • Autorius: Gideon Defoe
 • Leidėjas: Tyto alba
 • Išleidimo metai: 2021
 • Knygos puslapių skaičius: 261
 • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786094665455
 • Vertėjas: Dominykas Norkūnas
 • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie "Išnykusių šalių žemėlapis. Neįtikėtinos istorijos apie šalis, kurių neberasime šiandienos žemėlapiuose"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mokslo populiarinimo knygos

Gideon Defoe parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Išnykusių šalių žemėlapis. Neįtikėtinos istorijos apie šalis, kurių neberasime šiandienos žemėlapiuose, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Išnykusių šalių žemėlapis. Neįtikėtinos istorijos apie šalis, kurių neberasime šiandienos žemėlapiuose aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Išnykusių šalių žemėlapis. Neįtikėtinos istorijos apie šalis, kurių neberasime šiandienos žemėlapiuose už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Išnykusių šalių žemėlapis. Neįtikėtinos istorijos apie šalis, kurių neberasime šiandienos žemėlapiuose? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gideon Defoe tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Išnykusių šalių žemėlapis. Neįtikėtinos istorijos apie šalis, kurių neberasime šiandienos žemėlapiuose" perkama kartu