Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Išnykusių šalių žemėlapis. Neįtikėtinos istorijos apie šalis, kurių neberasime šiandienos žemėlapiuose

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
 • Nuolaida knygai -62%
Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 15,49 €*
Sutaupote: 9,50 € (62%)
 • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-04-19 Julijus

Šmaiškti, įdomi, neprailgstanti istorinė knyga!


2022-05-31 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Išnykusių šalių žemėlapis. Neįtikėtinos istorijos apie šalis, kurių neberasime šiandienos žemėlapiuose" aprašymas

Nekrologas valstybėms, kurių nebėra. Taip apie knygą „Išnykusių šalių žemėlapis. Neįtikėtinos istorijos apie šalis, kurių neberasime šiandienos žemėlapiuose“ sako pats britų autorius Gideon Defoe. Tiesa, nekrologuose įprasta visus blogus dalykus apie mirusįjį nutylėti, tačiau rašytojas teigia, kad toks uždavinys jam pasirodė gerokai per sudėtingas.

Knygoje laukia smagios istorijos apie įvairių šalių įkūrimą bei išnykimą iš pasaulio žemėlapio. Tokių respublikų ir karalysčių istorijoje būta gerokai daugiau, nei sutilpo į knygą. Autorius, galvodamas, ką vertą įtraukti į istorijų rinktinę, rėmėsi faktoriais, kiek tai įdomu ir kiek tai juokinga.

Faktų faktelių gausu. Apie pavojingiausias vietas žemėje, istorines aplinkybes ir keistus žmones. Gideon Defoe rašo apie avantiūristus, rasistus, intrigantus, bepročius, melagius, kvailius ir pataikūnus, kurie vienaip arba kitaip turėjo įtakos šalių išnykimui.

Visos knygos „Išnykusių šalių žemėlapis“ istorijos suskirstytos į kelias grupes. Pirmoji – avantiūristai ir ekscentrikai. Antroji – nesusipratimai ir pseudovalstybės. Trečioji – melai ir pradingusios karalystės bei galiausiai marionetės ir politiniai pastumdėliai.

Mokslo populiarinimo leidinyje aprašyta penkiasdešimt šalių. Dalį jų tikrai girdėjote, pavyzdžiui, daugelis žino Italijos socialistinę respubliką ar Vokietijos Demokratinę Respubliką. Kitos bus negirdėtos, o tokie pavadinimai kaip Butelio kakliuko laisvoji valstybė sukels šypseną. Lietuvos skaitytojams bus įdomu sužinoti apie Perlojos respubliką.

Taigi, smalsu kaip minimos šalys išnyko? Vienas iš žemėlapių ištrynė smurtas, kitos buvo per juokingos ilgai egzistuoti, trečios sunyko taip ir nepastebėtos. Kažkur „praėjo Napoleonas“, kažkas buvo per godus. „Išnykusių šalių žemėlapis“ – ironišku stiliumi parašytas nekrologas, kuriame daugiau juoko nei liūdesio.

Gideon Defoe (g. 1975 m.) – britų rašytojas, kuris teigia, kad tikrai neplanavo kurti knygų. Tačiau Oksforde studijuodamas archeologiją ir antropologiją jis susidūrė su moterimi. Jie įsišnekėjo ir norėdamas padaryti įspūdį Gideon Defoe pasakė, kad rašo knygą. Jo pašnekovė paprašė parodyti ir taip vaikinas susivokė, kad iš tiesų rašo. Jo pirmasis rankraštis keliavo per draugų rankas, kol galiausiai atsidūrė pas literatūros agentą. Taip ir prasidėjo...

Norite praplėsti istorines žinias, tačiau netraukia rimti veikalai? Trumpas aprašymas žada, kad knyga „Išnykusių šalių žemėlapis“ neleis nuobodžiauti. Siūlome įsigyti internetu ir pasiruošti gerai humoro dozei. Pirkti online rasite ir daugiau mokslo populiarinimo žanro knygų bei kitų leidinių su įvairiais siužetais ar veikėjų nuotykiais. Jas rinktis padės santraukos su aprašymais, ištraukomis, puslapių skaičiumi ir net skaitytojų atsiliepimais ar apžvalgomis.


 • Pavadinimas originalo kalba: An Atlas of Extinct Countries
 • Autorius: Gideon Defoe
 • Leidėjas: Tyto alba
 • Išleidimo metai: 2021
 • Knygos puslapių skaičius: 261
 • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786094665455
 • Vertėjas: Dominykas Norkūnas
 • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2021-04-19

Šmaiškti, įdomi, neprailgstanti istorinė knyga!

2021-04-16

Gideon Defoe rašymo stilius neabejotinai įtraukiantis, linksmas, kartais ironiškas. Jo šmaikštus humoras intrigavo ir skatino knygą skaityti iki galo. Pačią knygą išties labai lengva skaityti, čia yra žemėlapių ir iš esmės ji struktūrizuota, perdaug neišplėsta. Tikrai rekomenduočiau, jei ieškote humoristinės istorinės knygos.

Parašykite atsiliepimą apie "Išnykusių šalių žemėlapis. Neįtikėtinos istorijos apie šalis, kurių neberasime šiandienos žemėlapiuose"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mokslo populiarinimo knygos

Gideon Defoe pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Išnykusių šalių žemėlapis. Neįtikėtinos istorijos apie šalis, kurių neberasime šiandienos žemėlapiuose", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Išnykusių šalių žemėlapis. Neįtikėtinos istorijos apie šalis, kurių neberasime šiandienos žemėlapiuose" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Išnykusių šalių žemėlapis. Neįtikėtinos istorijos apie šalis, kurių neberasime šiandienos žemėlapiuose" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Išnykusių šalių žemėlapis. Neįtikėtinos istorijos apie šalis, kurių neberasime šiandienos žemėlapiuose"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gideon Defoe tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Išnykusių šalių žemėlapis. Neįtikėtinos istorijos apie šalis, kurių neberasime šiandienos žemėlapiuose" perkama kartu