0

Išorinių paslaugų sandorio kaštų vertinimo metodologija

  • Nuolaida knygai -39%
Kaina internetu: 7,99 €
Kaina knygyne: 13,03 €*
Sutaupote: 5.04 € (39%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Išorinių paslaugų sandorio kaštų vertinimo metodologija

  • Leidėjas: Mykolo Romerio universitetas
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9789955195382

2020-09-30 7.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Išorinių paslaugų sandorio kaštų vertinimo metodologija" aprašymas
Knyga "Išorinių paslaugų sandorio kaštų vertinimo metodologija" - tai monografija, kuri skirta sandorio kaštų raiškos bei jų vertinimo modelių skirtinguose verslo sektoriuose analizei.

Išorinis paslaugų teikimas yra vienas svarbiausių reiškinių, keičiančių bendrovių veiklos ribas pastaraisiais dešimtmečiais. Sandorio kaštų ekonomika, kuria remiantis iki šiol buvo daugiausia vertinami sprendimų naudotis išorinėmis paslaugomis procesai, yra naudotina bendrovių veikloje kaip šių sprendimų teorinis pagrindas. Tačiau mokslinėje literatūroje daugiausia dėmesio skiriama sutarčių teorijai plačiąja prasme, ir atlikta mažai tyrimų, analizuojančių naudojimosi išorinėmis paslaugomis veiksnius skirtingose veiklos srityse, pavyzdžiui, logistikos, nekilnojamojo turto, viešajame sektoriuje ir pan.

Autorė taip pat pristato savo suformuotą išorinių paslaugų sandorio kaštų vertinimo modelį, apimantį sandorio kaštų vertinimą pagal išorinės ir vidinės verslo aplinkos veiksnius.

Parašykite atsiliepimą apie "Išorinių paslaugų sandorio kaštų vertinimo metodologija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Išorinių paslaugų sandorio kaštų vertinimo metodologija, kurią skaitytojams dovanoja Ligita Gasparėnienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Ligita Gasparėnienė su knyga Išorinių paslaugų sandorio kaštų vertinimo metodologija jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Išorinių paslaugų sandorio kaštų vertinimo metodologija patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ligita Gasparėnienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Išorinių paslaugų sandorio kaštų vertinimo metodologija palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Išorinių paslaugų sandorio kaštų vertinimo metodologija" perkama kartu