Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Ispanų kalbos kursas, 3 dalis (su CD)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 9.99 SoldOut

Knygos „Ispanų kalbos kursas, 3 dalis (su CD)“ aprašymas

Tai jau trečioji, bet ne paskutinė ispanų kalbos vadovėlio dalis. Joje skaitytojai įgis bendravimui reikalingų žinių, išmoks kaip papasakoti savo ar kitų žmonių biografiją, įvairias istorijas derinant būtuosius laikus, taip pat susipažins su būsimaisiais laikais, liepiamąja nuosaka.

Šioje dalyje pateikiami tekstai įvairiomis temomis - sportas, namai, atostogos, įpročiai ir kitomis- su būtinomis leksikos žiniomis.

Čia pateiktos gramatinės taisyklės apima išsamų būtojo kartinio laiko (pretėrito indefinido) vartojimą, veiksmažodines konstrukcijas, išreiškiančias laiko trukmę, būsimąjį laiką (futuro imperfecto), būtųjų laikų (pretėritos indefinido e imperfecto) derinimą, liepiamąją nuosaką, prielinksnius para ir por, būtąjį laiką pluscuamperfecto, ir tariamąją nuosaką condicional (mandagiam prašymui, spėliojimui, ateities įvykiui išreikšti).


  • Autorius: Alfonso Rascon Caballero
  • Leidėjas: Ciklonas
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955695974A

Parašykite atsiliepimą apie „Ispanų kalbos kursas, 3 dalis (su CD)“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Ispanų kalbos ir gramatikos knygos

Alfonso Rascon Caballero pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Ispanų kalbos kursas, 3 dalis (su CD)“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Ispanų kalbos kursas, 3 dalis (su CD)“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Ispanų kalbos kursas, 3 dalis (su CD)“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Ispanų kalbos kursas, 3 dalis (su CD)“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Alfonso Rascon Caballero tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Ispanų kalbos kursas, 3 dalis (su CD)“ perkama kartu