0

Ispanų kalbos kursas, 3 dalis (su CD)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Ispanų kalbos kursas, 3 dalis (su CD)

  • Leidėjas: Ciklonas
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • ISBN ar kodas: 9789955695974A

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Ispanų kalbos kursas, 3 dalis (su CD)" aprašymas

Tai jau trečioji, bet ne paskutinė ispanų kalbos vadovėlio dalis. Joje skaitytojai įgis bendravimui reikalingų žinių, išmoks kaip papasakoti savo ar kitų žmonių biografiją, įvairias istorijas derinant būtuosius laikus, taip pat susipažins su būsimaisiais laikais, liepiamąja nuosaka.

Šioje dalyje pateikiami tekstai įvairiomis temomis - sportas, namai, atostogos, įpročiai ir kitomis- su būtinomis leksikos žiniomis.

Čia pateiktos gramatinės taisyklės apima išsamų būtojo kartinio laiko (pretėrito indefinido) vartojimą, veiksmažodines konstrukcijas, išreiškiančias laiko trukmę, būsimąjį laiką (futuro imperfecto), būtųjų laikų (pretėritos indefinido e imperfecto) derinimą, liepiamąją nuosaką, prielinksnius para ir por, būtąjį laiką pluscuamperfecto, ir tariamąją nuosaką condicional (mandagiam prašymui, spėliojimui, ateities įvykiui išreikšti).

Parašykite atsiliepimą apie "Ispanų kalbos kursas, 3 dalis (su CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Ispanų kalba ir gramatika

Alfonso Rascon Caballero parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Ispanų kalbos kursas, 3 dalis (su CD), kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Ispanų kalbos kursas, 3 dalis (su CD) aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Ispanų kalbos kursas, 3 dalis (su CD) už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Ispanų kalbos kursas, 3 dalis (su CD)? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Alfonso Rascon Caballero tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Ispanų kalbos kursas, 3 dalis (su CD)" perkama kartu