Leidyklų "Terra publica" ir "Debesų ganyklos" knygos už ypač gerą kainą! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Ispanų-lietuvių kalbų žodynas / Diccionario espanol-lituano

Kaina: 19,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-06-30 19.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ispanų-lietuvių kalbų žodynas / Diccionario espanol-lituano" aprašymas

"Spanish-Lithuanian dictionary" with more than 55 000 words.

"Ispanų-lietuvių kalbų žodynas", kuriame 55 000 žodžių.

Žodyne aprašyta apie 55 000 Ispanijoje ir Lotynų Amerikoje plačiausiai vartojamų ispanų kalbos žodžių ir posakių. Žodyne pateikta leksika apima tiek bendrinės kalbos žodžius, kurių prireikia ir skaitant, ir verčiant bet kokią literatūrą, tiek dažniausiai pasitaikančius šnekamosios kalbos žodžius, dialektizmus, frazeologizmus, patarles bei priežodžius, žodžių junginius. Į žodyną įtraukta nemažai plačiai vartojamų mokslo ir technikos terminų.

  • Autorius: Valdas V. Petrauskas
  • Leidėjas: Žodynas
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 786
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9986465761

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Ispanų-lietuvių kalbų žodynas / Diccionario espanol-lituano"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Ispanų kalbos žodynai

Valdas V. Petrauskas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Ispanų-lietuvių kalbų žodynas / Diccionario espanol-lituano", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Ispanų-lietuvių kalbų žodynas / Diccionario espanol-lituano" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Ispanų-lietuvių kalbų žodynas / Diccionario espanol-lituano" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Ispanų-lietuvių kalbų žodynas / Diccionario espanol-lituano"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Valdas V. Petrauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Ispanų-lietuvių kalbų žodynas / Diccionario espanol-lituano" perkama kartu