0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Išsiduosi. Balsu (2-as leidimas)

5.0
(4 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2020-12-16 Kristina

Nuostabus moters santykis su likimo nuskriaustais vaikais. Didžiausi aplodismentai autoriai už tokios svarbios temos palietimą. Svarbu, kalbėti ir nepamiršti vaikų, kuriuos gyvenime atstūmė jiems brangiausi žmonės, autorė labai tiksliai aprašo vaikų psichologinę būseną, padeda susimąstyti, ir mesti stereotipinį požiūrį į šoną. Ačiū!


Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 9.49 SoldOut

Knygos "Išsiduosi. Balsu (2-as leidimas)" aprašymas

AR GALI SEMTIS JĖGŲ PATS IŠ SAVĘS?

Vanda Juknaitė, įsitvirtinusi tarp stipriausių prozos meistrų, nuolat reflektuoja gyvenimą ir kultūrą savo eseistikoje, parašytoje jautria moters ranka. Pirmas šios knygos kūrinys nauja kalba prabyla apie stokojančius ir visuomenės atstumtuosius, stabdydamas suvokimo inerciją ir versdamas mąstyti. Greta šio ir kitų eseistikos tekstų spausdinami pokalbiai, kuriuose įdėmiai žvelgiama į dabartines permainas. Įsitikinimo galia, dvasios vertybių tvirtinimas – šviesūs šios knygos ypatumai.

Esminis klausimas, kurį laisvė užduoda žmogui, yra vienas: ar gali semtis jėgų pats iš savęs? Taigi ar pažįsti savo paties jėgą? Ar buvai kada gyvenimo suvestas į akistatą su pačiu savimi mirtinoje ligoje, tremtyje, kalėjime – vietoje, kuri atmeta, užbraukia įprastus elgesio įgūdžius, kultūros prietarus, parengtus atsakymus, išankstinį žinojimą. Likus be nieko, žmoguje prakalba jo paties balsas.

Išsiduosi. Balsu.2020-12-16

Nuostabus moters santykis su likimo nuskriaustais vaikais. Didžiausi aplodismentai autoriai už tokios svarbios temos palietimą. Svarbu, kalbėti ir nepamiršti vaikų, kuriuos gyvenime atstūmė jiems brangiausi žmonės, autorė labai tiksliai aprašo vaikų psichologinę būseną, padeda susimąstyti, ir mesti stereotipinį požiūrį į šoną. Ačiū!

2020-12-16

Skaitant nustebino autorės gebėjimas taikliai aprašyti vaikų, kurie nėra patyrę meilės bei šilumos, psichologinę būseną. Kaip iš tiesų reikia mokėti prie jų "prieiti" ir neišgąsdinti. Kaip svarbu duoti teisingą pavyzdį tokiems vaikučiams, kad paskui susikurtu teisingą gyvenimą. Rekomenduoju paskaityti.

2020-12-03

Labai, labai, labai patiko! Paliestos svarbios ir reikalingos temos.

2020-11-30

Tokia gera! Tapo viena iš mano mėgstamiausiu knygų apskritai

Parašykite atsiliepimą apie "Išsiduosi. Balsu (2-as leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užsienio eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Išsiduosi. Balsu (2-as leidimas)", kurią skaitytojams dovanoja Vanda Juknaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vanda Juknaitė su knyga "Išsiduosi. Balsu (2-as leidimas)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Išsiduosi. Balsu (2-as leidimas)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vanda Juknaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Išsiduosi. Balsu (2-as leidimas)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Išsiduosi. Balsu (2-as leidimas)" perkama kartu