0

Išsiduosi. Balsu (2-as leidimas)

  • Nuolaida knygai -24%
Kaina internetu: 9,49 €
Kaina knygyne: 12,39 €*
Sutaupote: 2.90 € (24%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Išsiduosi. Balsu (2-as leidimas)

  • Leidėjas: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 13x20, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • ISBN ar kodas: 9986-39-242-X

2020-11-30 9.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Išsiduosi. Balsu (2-as leidimas)" aprašymas

Vanda Juknaitė, įsitvirtinusi tarp stipriausių prozos meistrų, nuolat reflektuoja gyvenimą ir kultūrą savo eseistikoje, parašytoje jautria moters ranka.Pirmas šios knygos "Išsiduosi. Balsu" kūrinys nauja kalba prabyla apie stokojančius ir visuomenės atstumtuosius, stabdydamas suvokimo inerciją ir versdamas mąstyti.

Greta šio ir kitų eseistikos kūrinių spausdinami pokalbiai, kuriuose įdėmiai žvelgiama į dabarties permainas. Įsitikinimo galia, dvasios vertybių tvirtinimas ­ šviesūs šios knygos ypatumai.


"Esminis klausimas, kurį laisvė užduoda žmogui, yra vienas: ar gali semtis jėgų pats iš savęs? Taigi ar pažįsti savo paties jėgą? Ar buvai kada gyvenimo suvestas į akistatą su pačiu savimi mirtinoje ligoje, tremtyje, kalėjime – vietoje, kuri atmeta, užbraukia įprastus elgesio įgūdžius, kultūros prietarus, parengtus atsakymus, išankstinį žinojimą. Likus be nieko, žmoguje prakalba jo paties balsas.

Išsiduosi. Balsu."


 

Parašykite atsiliepimą apie "Išsiduosi. Balsu (2-as leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Išsiduosi. Balsu (2-as leidimas), kurią skaitytojams dovanoja Vanda Juknaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vanda Juknaitė su knyga Išsiduosi. Balsu (2-as leidimas) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Išsiduosi. Balsu (2-as leidimas) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vanda Juknaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Išsiduosi. Balsu (2-as leidimas) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Išsiduosi. Balsu (2-as leidimas)" perkama kartu