⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Išsiduosi. Balsu

5.0
(6 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 10,39 €
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-28 Gintarė

Nuostabi rašytoja Vanda - visada užspaudžia reikiamas širdies stygas.


2023-09-30 10.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Išsiduosi. Balsu" aprašymas

Vanda Juknaitė – rašytoja, dėstytoja, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatė. Visi autorės darbai pasižymi nepaprastu jautrumu, pastabumu detalėms, giliomis įžvalgomis. Ne išimtis ir šis eseistikos bei publicistikos tekstų rinkinys „Išsiduosi. Balsu“, kuriame dominuoja pagrindinės autorės temos – žmogiškumas ir noras gyventi. Oriai, drąsiai ir laimingai.

Knygą „Išsiduosi. Balsu“ sudaro įvairaus žanro tekstai, kurie anksčiau buvo publikuojami mūsų šalies žiniasklaidos leidiniuose. Tai per pirmąjį Lietuvos nepriklausomybės dešimtmetį rengti interviu su kultūros atstovais bei kitais žmonėmis, net mirties bausme nuteistais kaliniais, įvairūs straipsniai, asmeniniai pamąstymai ir esė. Per šiuos tekstus perteikiamas autorės santykis su aplinka, naujomis technologijomis, žmonių susvetimėjimu, moralinėmis vertybėmis, laiko ir politikos nulemtais pokyčiais, kasdienybe. Puikus liudijimas tiems, kurie nori geriau pažinti praeito amžiaus pabaigos Lietuvą, nebijo skaudžių temų.

Skaitytojai tyliai, ramiai įleidžiami į Vandos Juknaitės minčių pasaulį. Tekstuose daug autobiografinių detalių, realių žmonių istorijų, nutikimų. Interviu pašnekovų ir pasakojimų veikėjų patirtis, dažnai, nėra džiugi. Atvirkščiai – kupina skausmo. Knyga slepia daugybę minčių apie vienatvę ir Žmogų.

Vanda Juknaitė daug dėmesio skiria apleistiems vaikams, kurie neturi namų, valkatauja, alksta. Ji kelia socialinių problemų klausimus, kalba apie meilę gyvenimui, gyvybės vertę. Taip pat rašytoja tekstuose mąsto apie laisvę, jos kainą ir įpareigojimus bei pareikalautas aukas, liečia tokias temas, kaip tremtis, kolektyvizacija.

Vandos Juknaitės kūryba laikui bėgant nepraranda aktualumo, alsuoja jautrumu, meile ir pagarba žmogui, suteikia vilties, kad ir sunkiose situacijose galima rasti paguodos ir kažko teigiamo. Autorė nesmerkia pokyčių, kviečia sustoti, apsidairyti, įkvėpti ir gyventi toliau. Tarsi geriausias masažistas ji randa ir atpalaiduoja skaitytojo jautrumo raumenukus.

Vanda Juknaitė (g. 1949 m.) – lietuvių prozininkė, dramaturgė, eseistė. Rašytoja Vilniaus universitete baigė lietuvių kalbos ir literatūros studijas. Vėliau dėstė mokyklose bei universitetuose. Atpažįstamas ne tik literatūrinis Vandos Juknaitės balsas. Ji keletą metų buvo radijo laidos „Rizika gyventi“ vedėja. Autorė apdovanota įvairiomis prestižinėmis premijomis, tarp jų Lietuvos nacionaline kultūros ir meno, Žemaitės, Juozo Grušo, G. Petkevičaitės-Bitės, Lietuvos Respublikos Vyriausybės meno premijos.

Knyga tikrai verta jūsų lentynos, tad kviečiame ją pirkti online – saugu ir patogu. Leidinius įsigyti internetu verta ne tik dėl plataus asortimento ir greito pristatymo, bet ir dėl gerų kainų. Juk nuolat rengiame išpardavimus bei akcijas ir siūlome knygų pigiau. Trumpo aprašymo negana? Pasidomėkite kitų skaitytojų apžvalgomis ir atsiliepimais. Mūsų parengta santrauka su trumpu siužeto aprašymu, puslapių skaičiumi ir ištraukomis – informacija, leidžianti pirkinį įvertinti iš anksto.Kiti taip pat domėjosi


2021-05-28

Nuostabi rašytoja Vanda - visada užspaudžia reikiamas širdies stygas.

2021-05-21

Jautru, tikra, nepamirštama. Vanda Juknaitė - yra tobula žodžio meistrė, o jos tekstai yra absoliuti laimė sielai.

2020-12-16

Nuostabus moters santykis su likimo nuskriaustais vaikais. Didžiausi aplodismentai autoriai už tokios svarbios temos palietimą. Svarbu, kalbėti ir nepamiršti vaikų, kuriuos gyvenime atstūmė jiems brangiausi žmonės, autorė labai tiksliai aprašo vaikų psichologinę būseną, padeda susimąstyti, ir mesti stereotipinį požiūrį į šoną. Ačiū!

2020-12-16

Skaitant nustebino autorės gebėjimas taikliai aprašyti vaikų, kurie nėra patyrę meilės bei šilumos, psichologinę būseną. Kaip iš tiesų reikia mokėti prie jų "prieiti" ir neišgąsdinti. Kaip svarbu duoti teisingą pavyzdį tokiems vaikučiams, kad paskui susikurtu teisingą gyvenimą. Rekomenduoju paskaityti.

2020-12-03

Labai, labai, labai patiko! Paliestos svarbios ir reikalingos temos.

2020-11-30

Tokia gera! Tapo viena iš mano mėgstamiausiu knygų apskritai

Parašykite atsiliepimą apie "Išsiduosi. Balsu"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Išsiduosi. Balsu", Vanda Juknaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vanda Juknaitė su knyga "Išsiduosi. Balsu" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Išsiduosi. Balsu" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vanda Juknaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Išsiduosi. Balsu" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Išsiduosi. Balsu" perkama kartu