0

Išsiskyrimo su tėvais psichologinis poveikis vaikui

Informacija

Išsiskyrimo su tėvais psichologinis poveikis vaikui


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Išsiskyrimo su tėvais psichologinis poveikis vaikui" aprašymas
Knygoje "Išsiskyrimo su tėvais psichologinis poveikis vaikui" apžvelgiamos šiandien dažniausiai pasitaikančios vaikystėje patiriamos išsiskyrimo su tėvais formos, supažindinama su skirtingo išsiskyrimo tipo galimu poveikiu vaiko psichosocialiniam prisitaikymui.

Pirmiausia leidinys "Išsiskyrimo su tėvais psichologinis poveikis vaikui" yra skiriamas Lietuvos edukologijos universiteto psichologijos studijų programos studentams kaip mokymo priemonė, padėsianti geriau įsisavinti raidos psichologijos specialiąsias temas. Taip pat tikimasi, kad sau naudingos informacijos ras ir visi besidomintieji psichologinės vaiko raidos kryptį lemiančiais veiksniais bei procesais.

Parašykite atsiliepimą apie "Išsiskyrimo su tėvais psichologinis poveikis vaikui"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Išsiskyrimo su tėvais psichologinis poveikis vaikui, kurią skaitytojams dovanoja Tomas lazdauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Tomas lazdauskas su knyga Išsiskyrimo su tėvais psichologinis poveikis vaikui jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Išsiskyrimo su tėvais psichologinis poveikis vaikui patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Tomas lazdauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Išsiskyrimo su tėvais psichologinis poveikis vaikui palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Išsiskyrimo su tėvais psichologinis poveikis vaikui" perkama kartu