0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Išsivadavimas. Biografinis romanas apie Vincą Mykolaitį-Putiną

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 7.48 SoldOut

Knygos "Išsivadavimas. Biografinis romanas apie Vincą Mykolaitį-Putiną" aprašymas

Su publicistine aistra parašytoje knygoje pasakojama apie žymaus lietuvių rašytojo Vinco Mykolaičio-Putino (1893–1967) gyvenimą.

Putinas aukštąjį išsilavinimą įgijo prestižiniuose Vakarų Europos universitetuose, apgynė filosofijos daktaro laipsnį, dėstytojaudamas Lietuvos universitete tapo profesoriumi. Parašė trijų dalių knygą „Altorių šešėly“, kuri pelnytai pripažinta geriausiu psichologiniu romanu lietuvių literatūroje. Buvo kunigu, bet, sukūręs šeimą, ekskomunikuotas ir tik po trijų dešimtmečių nuimtos bažnytinės cenzūros, jis sutaikintas su Katalikų bažnyčia. Pokario metais patyrė šiurkštų partinių funkcionierių bei saugumiečių spaudimą ir tik gyvenimo saulėlydy prabilo didelės meninės įtaigos posmais…

Apie visą dramatišką šio iškilaus rašytojo kasdienybę ir pasakojama knygoje, remiantis jo paties dienoraščiais, amžininkų liudijimais ir archyvuose esančiais dokumentais.

  • Autorius: Stasys Lipskis
  • Leidėjas: Žuvėdra
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098089134

Parašykite atsiliepimą apie "Išsivadavimas. Biografinis romanas apie Vincą Mykolaitį-Putiną"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Išsivadavimas. Biografinis romanas apie Vincą Mykolaitį-Putiną", kurią skaitytojams dovanoja Stasys Lipskis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Stasys Lipskis su knyga "Išsivadavimas. Biografinis romanas apie Vincą Mykolaitį-Putiną" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Išsivadavimas. Biografinis romanas apie Vincą Mykolaitį-Putiną" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Stasys Lipskis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Išsivadavimas. Biografinis romanas apie Vincą Mykolaitį-Putiną" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Išsivadavimas. Biografinis romanas apie Vincą Mykolaitį-Putiną" perkama kartu