⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Išskleisk savo šviesą (su 44 orakulo kortomis)

Kaina: 20,79 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-01-31 20.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Išskleisk savo šviesą (su 44 orakulo kortomis)" aprašymas

Ar esi pasiruošęs (-usi) išskleisti savo šviesą?

Ši knygelė „Išskleisk savo šviesą“ su nuostabiomis 44-iomis orakulo kortomis padės jums nušviesti pasaulį savo vidine šviesa, išmokys stiprinti ryšį su savo siela ir visa ko Šaltiniu. Dirbdami su penkiomis šios malkos kortų grupėmis, susijungsite su savo intuicija, susiderinsite su savo esme.

• Patvirtinančios kortos pateiks greitą nurodymą.
• Užklausos kortos padės įsiklausyti į sielos balsą.
• Veiksmo kortos atskleis, ko imtis.
• Aktyvinančios kortos sužadins jūsų vidinį gijimą.
• Perdavimo kortos sujungs su palaikančiomis energijomis.

Prie kortų pridėta knygelė-vadovas paaiškina, kaip naudotis orakulo „Išskleisk savo šviesą“ (Work Your Light™) kortomis. Vadove pateikiama kiekvienos kortos prasmės aprašymas bei įvairios dėlionės, mokoma susiderinti su kortomis bei savo sielos erdve prieš pradedant su jomis dirbti, paaiškinama, kaip skaityti informaciją kitiems žmonėms.

Dirbdami su kortomis pastebėsite, kaip stiprėja jūsų intuicija, jūsų sielos vidinis balsas, jūsų atsivėrimas tam, kas iš tiesų esate, ir savo tikrajam tikslui, dėl kurio esate čia.

Kortų autorė Rebecca Campbell yra pripažinta dvasingumo mokytoja bei bestselerių Light Is the New Black ir Rise Sister Rise autorė. Rebekos kūryba padeda žmonėms atrasti savo tikrąjį pašaukimą ir nušviesti pasaulį savo esatimi.

Kortų iliustratorė Danielle Noel yra plataus profilio dailininkė, kurianti intuityvias priemones asmeninio tobulėjimo praktikams ir dvasingumo ieškotojams.


  • Autorius: Rebecca Campbell, Danielle Noel
  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • Formatas: 10x14, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094690976
  • Vertėjas: Ramunė Balčiūnaitė

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Išskleisk savo šviesą (su 44 orakulo kortomis)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Būrimo kortos ir burtų, magijos knygos

Danielle Noel, Rebecca Campbell pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Išskleisk savo šviesą (su 44 orakulo kortomis)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Išskleisk savo šviesą (su 44 orakulo kortomis)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Išskleisk savo šviesą (su 44 orakulo kortomis)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Išskleisk savo šviesą (su 44 orakulo kortomis)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Danielle Noel, Rebecca Campbell tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Išskleisk savo šviesą (su 44 orakulo kortomis)" perkama kartu