0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Įstabiausios mintys

Sudarė:

Nora Jazbutytė

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Įstabiausios mintys


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 8.34 SoldOut
Knygos "Įstabiausios mintys" aprašymas

Ryškiausi įvairiais amžiais gyvenusių iškilių asmenybių - menininkų, mokslininkų, visuomenės veikėjų - pasisakymai apie gyvenimo prasmę, tikėjimą, žmogaus paskirtį ir jo vietą pasaulyje, žmonių santykius viešajame gyvenime ir šeimoje, meilę ir draugystę, pagarbą gimtajai kalbai, darbą, mokslą ir kūrybą padės šiuolaikiniam žmogui atrasti savąjį gyvenimo kelią, paskatins atkakliai siekti užsibrėžto tikslo, įkvėps pasitikėjimo savimi, papildys žinių kraitį.


  • Autorius: Nora Jazbutytė
  • Leidėjas: Salybus
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 800
  • Formatas: kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955871491

Parašykite atsiliepimą apie "Įstabiausios mintys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Įstabiausios mintys, kurią skaitytojams dovanoja Nora Jazbutytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Nora Jazbutytė su knyga Įstabiausios mintys jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Įstabiausios mintys patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Nora Jazbutytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Įstabiausios mintys palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Įstabiausios mintys" perkama kartu