0

Įstaigų, įmonių ir organizacijų pavadinimai

  • Nuolaida knygai -27%
Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 2,69 €*
Sutaupote: 0.70 € (27%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Įstaigų, įmonių ir organizacijų pavadinimai

  • Leidėjas: Lietuvių kalbos instituto leidykla
  • Išleidimo metai: 2004
  • Formatas: 14x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 43
  • ISBN ar kodas: 9986-668-59-X

2021-01-31 1.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Įstaigų, įmonių ir organizacijų pavadinimai" aprašymas

Leidinėlis "Įstaigų, įmonių ir organizacijų pavadinimai" aptaria įmonių, įstaigų ir organizacijų simbolinių pavadinimų darymo taisykles ir jas papildo. Be simbolinių, apžvelgiami ir tiesioginės reikšmės pavadinimai, aiškinama pavadinimų vartosena.

Parašykite atsiliepimą apie "Įstaigų, įmonių ir organizacijų pavadinimai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos biografijos ir atsiminimai

Pranas Kniūkšta parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Įstaigų, įmonių ir organizacijų pavadinimai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Įstaigų, įmonių ir organizacijų pavadinimai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Įstaigų, įmonių ir organizacijų pavadinimai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Įstaigų, įmonių ir organizacijų pavadinimai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Pranas Kniūkšta tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Įstaigų, įmonių ir organizacijų pavadinimai" perkama kartu