0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Įstaigų veiklos dokumentavimas

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2010-09-22 Vaida

Superinė knyga, norečiau įsigyti, bet pas jus ji brangoka.

Įstaigų veiklos dokumentavimas


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 10.71 SoldOut
Knygos "Įstaigų veiklos dokumentavimas" aprašymas
Tai naujoji mokomosios knygos „Įstaigų veiklos dokumentavimas“ laida, papildyta naujovėmis, patvirtintomis Lietuvos archyvų departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės generalinio direktoriaus įsakymais.
Pirmajame skyriuje apžvelgiama dokumentų valdymo raida Lietuvoje, pradedant rašto istorine raida ir baigiant dokumentų valdymo po nepriklausomybės atkūrimo padėties aptarimu. Antrajame nagrinėjamas įstaigos dokumentų valdymo organizavimas, aptariama dokumento sąvoka ir dokumentų skirstymas į grupes pagal įvairius požymius bei dokumentų vienodinimo pagal formą ir informacijos sudėtį privalumai. Trečiajame pristatoma veiklos dokumentų sistema ir dokumentų valdymo teisiniai pagrindai, nagrinėjami dokumentų rekvizitai ir kt.
Ketvirtajame aiškinama, kaip rengti veiklos dokumentų sistemą sudarančius teisės aktus, tvirtinamus teisės aktais ir įstaigos rengiamus dokumentus. Penktasis skyrius atskleidžia dokumentų tvarkymo ir apskaitos, o šeštasis – elektroninių dokumentų valdymo procedūras. Septintajame skyriuje pasakojama apie Lietuvos archyvų sistemą, apie įstaigos archyvo darbo organizavimą, taip pat pateikiama žinių apie dokumentų saugojimų reikalavimus bei terminus. Paskutiniajame – aštuntajame – skyriuje rašoma apie elektroninių dokumentų saugojimo taisykles. Pabaigoje skaitytojai ras trumpą dokumentų valdymo terminų žodynėlį ir per penkias dešimtis veiklos dokumentų pavyzdžių.
Ši knyga skiriama aukštųjų mokyklų studentams, tačiau bus naudinga visiems dirbantiems su įvairaus turinio dokumentais.

  • Autorius: Violeta Baltrūnienė
  • Leidėjas: Ciklonas
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 230
  • Formatas: minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955695790

2010-09-22

Superinė knyga, norečiau įsigyti, bet pas jus ji brangoka.

Parašykite atsiliepimą apie "Įstaigų veiklos dokumentavimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Įstaigų veiklos dokumentavimas, kurią skaitytojams dovanoja Violeta Baltrūnienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Violeta Baltrūnienė su knyga Įstaigų veiklos dokumentavimas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Įstaigų veiklos dokumentavimas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Violeta Baltrūnienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Įstaigų veiklos dokumentavimas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Įstaigų veiklos dokumentavimas" perkama kartu