Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ištikimi draugai, negailestingi žudikai

Kaina: 6,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-10-31 6.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ištikimi draugai, negailestingi žudikai" aprašymas

„Ištikimi draugai, negailestingi žudikai“ yra pasakojimas apie slaptąsias Sovietų Sąjungos tarnybas, tiesiogiai dalyvavusias daugelyje didžiųjų dvidešimtojo amžiaus konfliktų nuo 1917 iki 1991 metų.
Šioms tarnyboms priklausė pačios įvairiausios asmenybės – nuo idealistų iki sadistų, nuo pilkų biurokratų iki šnipų, sugebančių gyventi dvigubus gyvenimus. Nepaisant jų brutalumo, visus šiuos žmones siejo vienas tikslas: negailestingai triuškinti kitokią nuomonę, sukurti komunistinę valstybę ir įtvirtinti komunizmo ideologiją.
Knygos autorius remiasi naujai publikuotais oficialiais Rusijos dokumentais, interviu su svarbiausiais vadais, informacija iš šių asmenų privačių archyvų ir tiesioginėmis agentų ataskaitomis.


  • Autorius: Slava Katamidzė
  • Leidėjas: Eugrimas
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • ISBN ar kodas: 6094370830

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Ištikimi draugai, negailestingi žudikai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Ištikimi draugai, negailestingi žudikai", Slava Katamidzė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Slava Katamidzė su knyga "Ištikimi draugai, negailestingi žudikai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Ištikimi draugai, negailestingi žudikai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Slava Katamidzė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Ištikimi draugai, negailestingi žudikai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Ištikimi draugai, negailestingi žudikai" perkama kartu