0

Ištikimybė S

2.0
(2 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2007-03-19 l

Jo, netekom fantasto

Informacija

Ištikimybė S

  • Leidėjas: Magilė
  • Išleidimo metai: 2007
  • ISBN ar kodas: 9789986956532

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Ištikimybė S" aprašymas
Dvasiškai tvirtas pagrindinis veikėjas Benas sugeba nepasimesti bet kokioje situacijoje, atkakliai kovoja už teisę gyventi kur nori ir kaip nori. Susidūręs su įvairiomis kliūtimis, sutikęs visokios gyvenimo patirties turinčių žmonių, jis lieka ištikimas Gėrio ir Tikėjimo tiesoms.
2007-03-19

Jo, netekom fantasto

2007-03-01

Gweriua jau palauskas fantastika rašytų, nei patriotinius pamąstymus. Kur prasideda politika, ten baigiasi literatūra.

Parašykite atsiliepimą apie "Ištikimybė S"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Ištikimybė S, kurią skaitytojams dovanoja Kazys Paulauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kazys Paulauskas su knyga Ištikimybė S jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Ištikimybė S patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kazys Paulauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Ištikimybė S palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Ištikimybė S" perkama kartu