0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Istorija apie namelį, kuris norėjo būti namais

  • Nuolaida knygai -27%
Kaina internetu: 6,69 €
Kaina knygyne: 9,09 €*
Sutaupote: 2.40 € (27%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-12-31 6.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Istorija apie namelį, kuris norėjo būti namais " aprašymas

Šiuolaikinė estų rašytoja ir iliustratorė Piret Raud yra labai populiari ne tik Estijoje – ją puikiai pažįsta ir Lietuvos skaitytojai.

Naujausia į lietuvių kalbą išversta Piret Raud knygelė – „Istorija apie namelį, kuris norėjo būti namais“. Tai – nepaprastai jautri vieno tolimoje šalyje gyvenančio namelio istorija.

Vienišas, niekam nereikalingas namelis turi gana paprastą svajonę. Jis nori tapti namais. Ši svajonė paskatina jį leistis į sudėtingas paieškas. Kas norėtų jame apsigyventi? Gal šuo, gal žuvis ar paukštis? Ar benamis Jurgis? O gal kas nors kitas?

Perskaitę knygą „Istorija apie namelį, kuris norėjo būti namais“ sužinosite, kaip baigėsi namelio paieškos ir kas yra naujasis jo gyventojas.

Iš estų kalbos vertė Viltarė Urbaitė


  • Autorius: Piret Raud
  • Leidėjas: 700 eilučių
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • Formatas: 17x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099578682

Parašykite atsiliepimą apie "Istorija apie namelį, kuris norėjo būti namais "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Istorija apie namelį, kuris norėjo būti namais ", kurį parašė Piret Raud. Siūlome ne tik išsamų "Istorija apie namelį, kuris norėjo būti namais " aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Piret Raud. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Istorija apie namelį, kuris norėjo būti namais ". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Istorija apie namelį, kuris norėjo būti namais " dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Istorija apie namelį, kuris norėjo būti namais " perkama kartu