-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SPALIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Istorija ir atmintis. Romano Borisovo akvarelės

Kaina: 13,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-10-31 13.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Istorija ir atmintis. Romano Borisovo akvarelės" aprašymas

„Istorija ir atmintis. Romano Borisovo akvarelės“ - tai Nacionaliniame muziejuje Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose surengtos parodos „Istorija ir atmintis. Romano Borisovo akvarelės“ katalogas. Jame publikuojami garsaus dailininko, keliautojo, Rytų Prūsijos ir Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės architektūros paveldo metraštininko Romano Borisovo per daugiau nei keturis dešimtmečius sukurti 78 išskirtiniai darbai – akvarelės ir eskizai, pristatantys nykstantį architektūros palikimą – senąsias bažnyčias ir koplyčias, rūmų ir pilių griuvėsius, skersgatvius ir kiemus, taip pat – įvadiniai tekstai, apžvelgiantys dalininko biografiją ir kūrybą.

Parodos ir jos katalogo struktūrą diktavo platus geografinis, istorinis autoriaus akiratis ir nykstančio paveldo problematika. Šalia svarbiausio istorinio centro – Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės sostinės Vilniaus (Senasis Vilnius – I dalis), kataloge pristatomi dabartinėje Ukrainoje ir Baltarusioje esantys kultūros paveldo objektai (Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės paveldas – II dalis) bei smarkiai besikeičianti, nykstanti ir vis mažiau senosios istorinės tapatybės turinti Rytų Prūsija (III dalis). Atskirą katalogo dalį (Eskizai) sudaro keli autoriaus sukurti eskizai, leidžiantys akies krašteliu pažvelgti į dalininko darbų užkulisius, kūrimo procesą ir jį lydėjusias refleksijas.



Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Istorija ir atmintis. Romano Borisovo akvarelės"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Dailės knygos

Marijus Uzorka, Živilė Mikailienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Istorija ir atmintis. Romano Borisovo akvarelės", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Istorija ir atmintis. Romano Borisovo akvarelės" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Istorija ir atmintis. Romano Borisovo akvarelės" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Istorija ir atmintis. Romano Borisovo akvarelės"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Marijus Uzorka, Živilė Mikailienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Istorija ir atmintis. Romano Borisovo akvarelės" perkama kartu