⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Istorija, kalba, suvokimas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-02-28 10.29 SoldOut

Knygos "Istorija, kalba, suvokimas" aprašymas

Knygoje "Istorija, kalba, suvokimas" apmąstomas istorijos klausimas, nagrinėjamos Vakarų filosofinio mąstymo kolizijos, čia surinkti įvairiu metu rašyti autoriaus tekstai.


"1994 metais garsus JAV filosofas fenomenologas, Atėnų (Ohajo) universiteto profesorius Algis Mickūnas pirmąkart sugrįžo į Lietuvą ir nuo to laiko atvažiuoja čia kasmet. Jo paskaitų, pasisakymų seminaruose ar užstalės šnekų yra klausęsi, nė kiek neperdedant, tūkstančiai žmonių, jj „atranda" ir juo susižavi vis nauji klausytojai. Daugybė yra su juo kalbėjęsi ne tiktai universitetų auditorijose, o kalba jis beveik išimtinai apie filosofinius dalykus. Vis dėlto tie, kurie nori giliau pasinerti į A. Mickūno mąstymą, jo svarstomus dalykus ir jų nagrinėjimo būdus, neturi pasiduoti pagundai manyti, kad jie jau perprato, ką ir kaip šis autorius mąsto, o imti jo tekstus ir neskubėdami, kantriai narplioti jo minties gijas. Kartais jos būna plonytės ir raizgios, bet pasistengti įsigilinti visuomet verta. A. Mickūnas - vienas iš daugiausiai rašančių ir spausdinančių mūsų filosofų, jo knygų ir straipsnių lentyna vis ilgėja, atverdama naujus jo mąstymo plotus ir klodus. Naujausioje knygoje Istorija, suvokimas, kalba nagrinėjamos Vakarų filosofinio mąstymo kolizijos, susijusios su istorinės sąmonės rastimi, raida ir plėtra iki pat mūsų dienų. A. Mickūnas sutelkia žvilgsnį į šią daugialypę problematiką, lemiančią dabartį ir, kiek pajėgiame įžvelgti, ateitį."


Arūnas SverdiolasKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Istorija, kalba, suvokimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Filosofijos knygos

Algis Mickūnas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Istorija, kalba, suvokimas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Istorija, kalba, suvokimas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Istorija, kalba, suvokimas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Istorija, kalba, suvokimas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Algis Mickūnas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Istorija, kalba, suvokimas" perkama kartu