0

Istorija. Trumpas istorijos kursas

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Istorija. Trumpas istorijos kursas

  • Leidėjas: Gimtinė
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: 8x11, minkši viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 490
  • ISBN ar kodas: 998686710X

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Istorija. Trumpas istorijos kursas" aprašymas
Knygelė "Istorija. Trumpas istorijos kursas" - tai papildoma mokymosi priemonė skiriama bendrojo lavinimo vidurinių mokyklų moksleiviams. Leidinio turinį sudaro trumpas istorijos kursas iki 2010 metų balandžio mėnesio.

Parašykite atsiliepimą apie "Istorija. Trumpas istorijos kursas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Istorija. Trumpas istorijos kursas, kurią skaitytojams dovanoja Audronė Petrauskaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Audronė Petrauskaitė su knyga Istorija. Trumpas istorijos kursas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Istorija. Trumpas istorijos kursas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Audronė Petrauskaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Istorija. Trumpas istorijos kursas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Istorija. Trumpas istorijos kursas" perkama kartu