-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: DIENA

0

Pirkėjų atsiliepimai

Istorijoje ir auditorijoje. Petronėlės Česnulevičiūtės devyniasdešimtmečiui

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 15.59 SoldOut

Knygos "Istorijoje ir auditorijoje. Petronėlės Česnulevičiūtės devyniasdešimtmečiui" aprašymas

Trečioji Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto rengiamos ir leidžiamos serijos „Mintis ir atmintis“ knyga skiriama docentės humanitarinių mokslų daktarės Petronėlės Česnulevičiūtės (1925–2011) devyniasdešimtmečiui.
Knygą "Istorijoje ir auditorijoje. Petronėlės Česnulevičiūtės devyniasdešimtmečiui" sudaro niekur iki šiol neskelbti P. Česnulevičiūtės grožiniai ir memuariniai tekstai, jos sesers ir buvusių studentų atsiminimai, taip pat keli jos asmenybę bei mokslinę ir pedagoginę veiklą apibūdinantys straipsniai.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Istorijoje ir auditorijoje. Petronėlės Česnulevičiūtės devyniasdešimtmečiui"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Istorijoje ir auditorijoje. Petronėlės Česnulevičiūtės devyniasdešimtmečiui", Kęstutis Urba, Viktorija Daujotytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Kęstutis Urba, Viktorija Daujotytė su knyga "Istorijoje ir auditorijoje. Petronėlės Česnulevičiūtės devyniasdešimtmečiui" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Istorijoje ir auditorijoje. Petronėlės Česnulevičiūtės devyniasdešimtmečiui" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kęstutis Urba, Viktorija Daujotytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Istorijoje ir auditorijoje. Petronėlės Česnulevičiūtės devyniasdešimtmečiui" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Istorijoje ir auditorijoje. Petronėlės Česnulevičiūtės devyniasdešimtmečiui" perkama kartu