0

Istorijos konspektai: civilizacijos, Lietuva, pasaulis

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2014-11-26 Skaites

Puiki knyga, kaip ir visos knygos sios autores.

Informacija

Istorijos konspektai: civilizacijos, Lietuva, pasaulis


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Istorijos konspektai: civilizacijos, Lietuva, pasaulis" aprašymas

Skiriama mokiniams, mokytojams. Joje glaustai aptariami civilizacijų, Lietuvos ir pasaulio istorijos procesai bei faktai.Knyga "Istorijos konspektai: civilizacijos, Lietuva, pasaulis" parengta, panaudojus pačius naujausius Lietuvos istorijos tyrinėjimus ir Lietuvos, ir užsienio autorių leidinius, nagrinėjančius visuotinę ir civilizacijų istorijas. Tai savotiškas tuose leidiniuose pateiktų žinių kompendiumas, kuriuo siekiama schematizuoti istorijos procesus, reiškinius ir faktus. Knyga pasižymi griežta, gerai apgalvota struktūra, logišku žinių išdėstymu. Istoriniai procesai, reiškiniai ir faktai yra lyginami, akcentuojant jų panašumus ir skirtybes, pabrėžiamos tarpusavio sąsajos.

Manau, kad knyga gali būti naudojama kaip mokymo priemonė, įtvirtinanti mokinių istorijos mokslo žinias, ar korepetitorius - rengiantis istorijos egzaminams. Mokytojams ji galėtų tarnauti kaip parankinė knyga. Siūlau šį darbą spausdinti.
2014-11-26

Puiki knyga, kaip ir visos knygos sios autores.

Parašykite atsiliepimą apie "Istorijos konspektai: civilizacijos, Lietuva, pasaulis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Istorijos konspektai: civilizacijos, Lietuva, pasaulis, kurią skaitytojams dovanoja Janina Varnienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Janina Varnienė su knyga Istorijos konspektai: civilizacijos, Lietuva, pasaulis jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Istorijos konspektai: civilizacijos, Lietuva, pasaulis patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Janina Varnienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Istorijos konspektai: civilizacijos, Lietuva, pasaulis palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Istorijos konspektai: civilizacijos, Lietuva, pasaulis" perkama kartu