0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Istorijos pasitikrinamieji testai 10 klasei

7,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Istorijos pasitikrinamieji testai 10 klasei


2021-05-31 7.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Istorijos pasitikrinamieji testai 10 klasei" aprašymas

Istorijos pasitikrinamieji testai sudaro galimybę mokiniui prisiminti ir apibendrinti istorijos mokymosi pasiekimus iki 10 klasės, pakartoti 9 klasės kursą ir nuosekliai gilinti programoje numatytas 10 klasės kurso žinias bei gebėjimus. Mokinys čia ras patarimų ir strategijų, kaip mokytis istorijos, dirbti su šaltiniais ir juos analizuoti, diagnostinį užduočių paketą istorijos mokymosi pasiekimams iki 10 klasės nustatyti, 5 testų ir šaltinių analizės rinkinius (paketus) istoriniams laikotarpiams analizuoti ir įsivertinti. Pabaigoje pateikiamos apibendrinamosios užduotys visam 10 klasės kursui pakartoti.

Savarankiškas pasitikrinimas ir įsivertinimas numatomas kiekviename užduočių pakete. Tam prieš kiekvieną užduočių paketą mokiniui duodamos gebėjimų gairės (KĄ PASITIKRINSIME ir KODĖL TAI SVARBU), o atlikus užduotis įsivertinama pagal surinktus taškus ir pasiekimų lygius. Leidinyje pateikta ir viso 10 klasės istorijos kurso pasiekimų diagrama, pagal kurią mokinys gali sekti ir į(si)vertinti metinius rezultatus, o mokytojas, naudojantis šia medžiagą, formuoti kaupiamąjį vertinimą. Užduočių atsakymai pasitikrinimui pateikti prie leidinio anotacijos svetainėje https://klase.eduka.lt/

Serijos „Korepetitorius“ leidiniai skirti mokinių savarankiškam darbui, taip pat mokytojui, ieškančiam susisteminto patikros įrankio temai ar kursui kartoti, mokinių testams, kontroliniams ar individualiems darbams.Parašykite atsiliepimą apie "Istorijos pasitikrinamieji testai 10 klasei"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kiti vadovėliai ir pagalbiniai leidiniai


Dažnai su "Istorijos pasitikrinamieji testai 10 klasei" perkama kartu