0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Istorijos pasitikrinamieji testai 12 klasei

Kaina internetu: 6,19 €
Kaina knygyne: 8,29 €*
Sutaupote: 2.10 € (26%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-01-31 6.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Istorijos pasitikrinamieji testai 12 klasei" aprašymas

Šie pasitikrinamieji testai sudaro galimybę mokiniui pakartoti 12 klasės kursą, prisiminti ir apibendrinti istorijos vidurinio ugdymo programos mokymosi pasiekimus, nuosekliai gilinti numatytų programinių temų žinias ir pasirengti istorijos brandos egzaminui.

Mokinys čia ras:
• keturis testų ir šaltinių analizės rinkinius (paketus) istoriniams laikotarpiams analizuoti ir pasitikrinti pagal pasiekimų aprašus bei lygius;
• du bandomuosius egzaminus istorijos kursui pakartoti ir įsivertinti pasiekimų lygį prieš laikant egzaminą.

Savarankiškas pasitikrinimas ir įsivertinimas numatomas kiekviename užduočių pakete. Tam prieš kiekvieną užduočių paketą mokiniui duodamos gebėjimų gairės (KĄ PASITIKRINSIME), o atlikus užduotis įsivertinama pagal surinktus taškus ir pasiekimų lygius. Leidinyje pateikta ir viso 12 klasės istorijos kurso pasiekimų diagrama, pagal kurią mokinys gali sekti ir į(si)vertinti metinius rezultatus, o mokytojas, naudodamasis šia medžiaga, formuoti kaupiamąjį vertinimą. Užduočių atsakymai pateikiami prie leidinio anotacijos svetainėje www.sviesa.lt.

Serijos „Korepetitorius“ leidiniai skirti mokinių savarankiškam darbui, taip pat mokytojui, ieškančiam susisteminto patikros įrankio temai ar kursui kartoti, mokinių testams, kontroliniams ar individualiems darbams.Parašykite atsiliepimą apie "Istorijos pasitikrinamieji testai 12 klasei"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kiti vadovėliai, pagalbiniai leidiniai 10-12 kl.


Dažnai su "Istorijos pasitikrinamieji testai 12 klasei" perkama kartu